Kategorie
Nowa wersja serwisu

Nowy czat, nowe możliwości: na bieżąco ze wszystkim, co ważne

W dalszym ciągu przygotowań do wprowadzenia nowej wersji naszego czatu, z radością dzielimy się kolejnymi szczegółami dotyczącymi funkcji i usprawnień, które będą dostępne dla naszych użytkowników. Oto, czego możecie się spodziewać w nadchodzącej odsłonie:

Powiadomienia Push i pełna historia wiadomości

Jednym z kluczowych usprawnień w nowej wersji czatu będzie:
Powiadomienia Push: dzięki natychmiastowym powiadomieniom o nowych wiadomościach, zawsze będziesz na bieżąco z najważniejszymi konwersacjami dzięki aplikacji mobilnej.
Pełna historia wiadomości: teraz będziesz miał dostęp do pełnej historii wiadomości, co pozwoli Ci na łatwe odnajdywanie wcześniejszych konwersacji i śledzenie wątków bez konieczności przeszukiwania archiwów.

Klasyczny i nowoczesny wygląd pokoi

W nadchodzącej wersji czatu każdy użytkownik będzie mógł dostosować wygląd swoich pokoi czatowych do własnych preferencji:
Klasyczny i nowoczesny wygląd: będziesz mógł wybierać między klasycznym, a nowoczesnym stylem wyglądu pokoi, aby dopasować je do swojego gustu i potrzeb.
Kolory nicków i tekstu: doskonale znane funkcje formatowania wypowiedzi i personalizacji zostają w nowej odsłonie serwisu.

Autozamiana i emotikony

Kolejną nowością w naszej wersji czatu będą funkcje ułatwiające i uprzyjemniające komunikację:
– autozamiana: funkcja autozamiany automatycznie zmieni wysyłany ciąg znaków na inny, wcześniej zdefiniowany. Opcja doskonale znana z programu ICeQ.
emotikony: doskonale znane z Polfanu emotki zostają, a przestrzenie zyskają możliwość dodawania własnych, lokalnych emotikonek!

Czat przez przeglądarkę oraz aplikację mobilną na Android i iOS

Nowa wersja czatu będzie dostępna na różnych platformach, zapewniając pełną elastyczność użytkownikom:
wersja na przeglądarki: Umożliwi korzystanie z czatu bezpośrednio z dowolnej przeglądarki internetowej, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.
aplikacje mobilne na Androida i iOS: Dedykowane aplikacje mobilne pozwolą na korzystanie z czatu w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, z pełnym dostępem do wszystkich funkcji.

Funkcje oparte na sztucznej inteligencji

Jednym z najbardziej ekscytujących elementów nowej wersji czatu będą zaawansowane funkcje oparte na sztucznej inteligencji:
inteligentne boty: boty AI będą mogły prowadzić animację i moderację rozmów, oferować personalizowane rekomendacje oraz analizować rozmowy, aby dostosowywać odpowiedzi do potrzeb użytkowników.
zaawansowana personalizacja: Dzięki AI, czat będzie mógł dostarczać spersonalizowane treści i sugestie na podstawie analizy historii rozmów i preferencji użytkowników, co uczyni komunikację bardziej efektywną i angażującą.

Z niecierpliwością oczekujemy, aby udostępnić Wam naszą nową wersję czatu, która dzięki licznym ulepszeniom i nowym funkcjom, zrewolucjonizuje sposób, w jaki się komunikujemy. Śledźcie nasz blog oraz FB, aby być na bieżąco z datą premiery i szczegółami dotyczącymi nowych funkcji.

Początkowo udostępnimy okrojoną wersję beta do której dostęp będą mieli wybrani użytkownicy, którzy pomogą nam ją porządnie przetestować. Jeśli chcesz znaleźć się w tym gronie – napisz do nas!

Dziękujemy za Wasze wsparcie i cierpliwość – jesteśmy pewni, że nowa wersja czatu spełni Wasze oczekiwania i przyniesie mnóstwo satysfakcji z jej użytkowania.

3 odpowiedzi na “Nowy czat, nowe możliwości: na bieżąco ze wszystkim, co ważne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *