Kategorie
Nowa wersja serwisu

Elastyczne uprawnienia i zwiększone bezpieczeństwo

W nadchodzącej odsłonie naszego serwisu wprowadzamy szereg nowych funkcji, które znacząco podniosą jego elastyczność i bezpieczeństwo. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie elastycznego systemu uprawnień.

Teraz możesz zarządzać uprawnieniami indywidualnie dla każdego użytkownika, ale także tworzyć grupy o określonych uprawnieniach, co znacznie ułatwia administrację, szczególnie w przypadku większych zespołów.

Wraz z elastycznym systemem uprawnień, wprowadzamy również możliwość dziedziczenia uprawnień. Dzięki temu, jeśli użytkownik należy do określonej grupy, automatycznie dziedziczy uprawnienia przypisane tej grupie, co znacząco usprawnia proces zarządzania uprawnieniami wewnątrz przestrzeni/pokoju.

Bezpieczeństwo naszego serwisu także zostało wzmocnione dzięki nowej funkcji logowania dwuetapowego. Choć logowanie tymczasowe nadal pozostaje dostępne, teraz użytkownicy będą mieli możliwość aktywowania logowania dwuetapowego, co dodatkowo zabezpiecza ich konta przed nieautoryzowanym dostępem.

Oprócz tego, wprowadzamy elastyczne i bezpieczne współdzielenie przestrzeni i pokoi. Teraz użytkownicy mogą łatwo dzielić się dostępem do wybranych obszarów serwisu z innymi użytkownikami, zachowując jednocześnie pełną kontrolę nad tym, kto ma dostęp do tych zasobów.

Zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcieliby dołączyć do betatestów nowej odsłony serwisu do zgłaszania się na profilu Polfanu. Dziękujemy za zaufanie i pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie i opinie dotyczące naszego serwisu.

4 odpowiedzi na “Elastyczne uprawnienia i zwiększone bezpieczeństwo”

Mam wrażenie , ze administracja Polfanu , żyje w jakiejs innej rzeczywistości. Tworzy propozycje , rozumiem , że są związane z nowa odslona czata , od dawna zapowiadaną , pomijając te bieżące problemy .Nie potraficie , lub nie chcecie , pozbyć sie osób , które ten czat psuja , a wymyslacie co chwilęco innego .Dobrym przykładem jest niby nowa nietykieta ,ktora tak naprawde nie istnieje. Życzę administacji wielu „nowych” pomyslow , ale co ja tam się znam )))

Nie jestem pewny o jakich osobach mówisz, ale jeśli masz na myśli osoby łamiące regulamin, uprzykrzające rozmowę innym i obchodzące nałożone na nie blokady, to naszą odpowiedzią jest właśnie nowa odsłona czatu, która umożliwi nam zastosowanie skuteczniejszych metod radzenia sobie z ciężkimi przypadkami. Do tego momentu musimy jeszcze wytrzymać w obecnym status quo.

Shado , dziekuję z odpowiedź , trochę mnie uspokoiłes .Jeszcze jedno pytanie , czy userzy beda powiadomieni o zmianach jakie nastąpią ?Nie wyobrażam sobie konsultacji administracji z czatownikami (wiadomo , kazżdy będzie mialL inne zdanie i pomysł ), ale … no wlasnie zawsze to ale ..czy będzie siętrzeba od nowa rejestrować ?Życzępowodzenia

Tak, oczywiście, użytkownicy będą o wszystkim informowani. Będą przeprowadzone konsultacje o których mówisz w postaci tzw. betatestów czyli testów nowego serwisu z udziałem wybranych użytkowników. Na testy można się zapisać na naszym facebookowym profilu.
Ponowna rejestracja nie będzie konieczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *