Kategorie
Informacje

Razem tworzymy bezpieczny czat

Minęło ponad pół roku od momentu zmiany naszej netykiety. Uważamy, że jest ona istotnym dokumentem który bardzo ogólnie opisuje dobre praktyki i zasady, które gdy tylko przestrzegane, wspierają budowanie bezpieczeństwa na czacie i dbają o naszą wspólną wirtualną przestrzeń.

Niestety od czasu do czasu zdarzają się sytuacje które znacznie naginają te zasady, a niekiedy wręcz łamią regulamin serwisu lub wręcz przepisy prawa. Robimy co w naszej mocy by je zwalczać i zapobiegać ich powtarzaniu się w przyszłości.

Przede wszystkim zależy nam na bezpieczeństwie. Chcemy by Polfan był miejscem dla każdego – zarówno dorosłych jak i młodzieży, bo każdy z nich odnajduje tutaj swoje miejsce.

Jeśli widzisz niepokojące zachowanie, szemrany pokój, dostałeś/dostałaś podejrzaną wiadomość prywatną – reaguj. Napisz do serwer operatora i opisz krótko sytuację. Oceni on skalę zagrożenia i w razie potrzeby podejmie odpowiednie kroki.

Często się kłócimy, bywa że burzliwie debatujemy lub po prostu nie zgadzamy się w różnych tematach. Prosimy Was jednak byśmy w temacie bezpieczeństwa w sieci, a szczególnie patrząc przez pryzmat przebywających w naszym serwisie młodych osób, stali na jednym froncie.

Dziękujemy.

W odpowiedzi na “Razem tworzymy bezpieczny czat”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *