Kategorie
Informacje

Zbliża się zmiana Netykiety na czacie

Drodzy Użytkownicy,

Pragniemy Was poinformować, że dokładnie za 14 dni (06.12.2023 r.) planujemy wprowadzić nową Netykietę na naszym czacie.

Zmiany w Netykiecie mają za zadanie zwiększyć wygodę i komfort korzystania z czatu, eliminując niepożądane sytuacje na nim.

Naszym celem jest stworzenie jeszcze bardziej przyjaznej atmosfery dla każdego z Was.

Nowa Netykieta dostępna jest tutaj.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

 

Pozdrawiamy,
Zespół Administracyjny Polfan.pl

 

7 odpowiedzi na “Zbliża się zmiana Netykiety na czacie”

Brawo dla Piotra który opracował nową netykietę! 🎉
Wprowadzamy ją z wyprzedzeniem by każdy mógł się z nią zapoznać. Jeśli macie uwagi piszcie do nas – przedyskutujmy temat wspólnie 💪

Witam prezesa. Shado mam pytanie odnośnie opów. Czy zostały wdrożone propozycje Stacha dotyczące opów? Ech kilka miesięcy go nie widziałem. Shado powiedz czy on jeszcze wchodzi na czat? Po tym jak skandalicznie był traktowany, to każdy kto obraził najlepszego polfanowicza i ma resztki honoru, powinien przeprosić. Stachu powiem Tobie, że tęsknie. Z nikim tak dobrze nie potrafię się porozumieć jak z Tobą. Stachu pamiętasz jak pisałem co rok temu mi się przytrafiło? Heh ktoś powiedział, że nawet niewłaściwie dobrane obuwie może skutkować takimi problemami i defektami. Stachu powiedz mnie jak kupujesz buty, to rozmiar masz obcykany po długości wkładki w centymetrach czy inną metodę? I opowiadaj jak tam zgaga. Kupka dyniowa zjedzona?

mam wrazenie, ze nie wszyscy „operatorzy” znaja ten kodex Polfanu:
Jak powinien zachowywać się Operator?

Pamiętaj, to tylko czat. Nieszkodliwa zabawa i należy panować nad emocjami. Nie daj się im ponieść! Bądź miły i uprzejmy;

Poznaj czat jak własną kieszeń. Nie daj się prosić o pomoc, lecz sam ją zaproponuj. Bądź przewodnikiem dla innych Użytkowników;

Nie demonstruj swojej władzy i nie przechwalaj się nią. Władza na czacie to rzecz nabyta;

Bądź cierpliwy, nie obrażaj się o byle co;
Interesuj się prowadzonymi rozmowami na „ogólnym”, nie pozwalaj na łamanie netykiety oraz regulaminu;
Dbaj o słabszych – nie pozwalaj na wyzwiska i obrzucanie innych błotem;
Staraj się łagodzić wszelkie konflikty;
Nie bądź pochopny w wyrzucaniu i banowaniu. Pamiętaj, że każdemu może się zdarzyć zrobić błąd;

Ja tak w sprawie opów .Proszę by w etyce tychże dodac , opy nie śpia na czacie !Jesteś , reaguj !Z kilkugodzinnego wiszenia nie wynika nic , a myszy harcują )

” Pamiętaj, to tylko czat. Nieszkodliwa zabawa i należy panować nad emocjami. Nie daj się im ponieść! Bądź miły i uprzejmy ” Ten punkt jest najbardziej przestrzegany przez administrację oraz opów. Rzetelnie go realizują, jak jest awantura w pokoju, jak są wyzwiska wtedy administracja oraz operatorzy – nie wszyscy oczywiście – stosują się do tego punktu mając na uwadze jego treść ” pamiętaj to tylko czat „.
Wszystko bardzo ładnie opisane, netykieta, etyka dla operatorów, tylko kto ją stosuje? Wszyscy wiemy jak wyglądają kuluary czata, kto nosi białe rękawiczki by ładnie wyglądać podczas „brzydkich posunięć” 🙂
Fajnie, że chociaż są chęci do tego by czat był czatem z prawdziwego zdarzenia, by ludzie go chwalili, a nie wchodzili i narzekali ” jakie to bagno, jacy debile na nim siedzą” Życzę nam wszystkim więcej uśmiechu i życzliwości :))

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *