Kategorie
Informacje

Harmonia fal: Współpraca z radiem internetowym

Szanowni Właściciele Radia Internetowego,

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do nawiązania współpracy z Naszym czatem. Jesteśmy pełni entuzjazmu i przekonani, że Nasza współpraca może przynieść wiele korzyści zarówno dla Was, jak i dla naszych członków.

Nasz czat to dynamiczne miejsce, w którym nasi członkowie mają możliwość dzielenia się pomysłami, rozmowy na różnorodne tematy oraz tworzenia społeczności online. Jesteśmy pewni, że Wasze radio internetowe może wnieść znaczącą wartość do naszej platformy, poszerzając wachlarz treści i możliwości interakcji dla naszych użytkowników.

Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć współpracę z Naszym czatem:

1. Duży zasięg: Nasz czat przyciąga aktywną społeczność użytkowników z różnych regionów i zainteresowań. Wasze treści mogą dotrzeć do szerokiego audytorium, umożliwiając zwiększenie widowni i promocję Waszej marki.

2. Interaktywność: Nasz czat oferuje interaktywną platformę, która umożliwia naszym użytkownikom aktywne uczestnictwo w dyskusjach. Przez udział w naszym czacie, możecie nawiązać bezpośrednią interakcję z waszymi słuchaczami, odpowiadając na ich pytania, prośby o utwory lub udzielając wywiadów na żywo.

3. Wzajemne promowanie: Nasza współpraca może obejmować wzajemne promowanie naszych platform. Będziemy z przyjemnością polecać Wasze radio internetowe naszym użytkownikom, a wy możecie wspominać o Naszym czacie w swoich audycjach, co pomoże nam budować większą widownię i wzmacniać nasze marki.

4. Kreatywna współpraca: Możemy wspólnie tworzyć interesujące treści, takie jak tematyczne programy, specjalne audycje lub wywiady. Nasz czat może być doskonałą przestrzenią do prezentowania Waszych programów lub gości specjalnych, a nasi członkowie będą mieli okazję uczestniczyć w tych wyjątkowych doświadczeniach.

5. Możliwości komercyjne: Współpraca z Naszym czatem może otworzyć dla Was nowe możliwości komercyjne. Oferujemy miejsce na umieszczenie reklam radia internetowego lub sponsorowanych treści, co pozwoli Wam generować dodatkowe przychody.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące współpracy i jesteśmy gotowi dostosować ją do Waszych indywidualnych potrzeb i celów. Czekamy na Wasze wiadomości pod adresem e-mail: kontakt@polfan.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27 odpowiedzi na “Harmonia fal: Współpraca z radiem internetowym”

Super jest wasz pomysł i myślę że była by może większa przyjażń pomiędzy radiami internetowymi a nie jak dotychczas konkurencja i próby podkładania kłód pod nogi.Jestem za tym całym sercem.Właściciel radia MoniRaj Rajmund.

Świetny artykuł. Byłem zachwycony, że trafiłem na ten wpis. Wielu autorom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale niestety tak nie jest. Stąd też moje zaskoczenie. Jestem pod wrażeniem. Będę rekomendował to miejsce i regularnie wpadał, żeby przejrzeć nowe rzeczy.

A ja jestem zaskoczony tą propozycją. Myślałem że korzystając z Waszego czata już współpracujemy tylko z jednostronną korzyścią dla Was. Bo mając Wasz czat na swojej stronie to już reklamujemy czat a radia na głownym czacie Polfanu nie można reklamować.
Z tego co zauważyłem tylko nieliczni mają prawo na reklamę swoich radyj. Konkurencja była i będzie zawsze to jest normalne w każdej branży.
A jeśli chodzi o nową współpracę to nie zrozumiałem niestety na jakiej zasadzie by to polegało
Pozdrawiam
MacgregoR

masz recht zawsze forty+ przełazi bezkarnie bo operarorka tam gra a inne sprubój zareklamowac lub zalinkowac to uuu,swego czasu napisałem party od do i ban-bez linka -słabe to natomiast notorycznie linkują na forty plus bez kar itd. . Wiec albo linki na wszystkie radia przełążą albo żadne!!! a nie wyjatki

Może ja się tutaj ustosunkowuję do tego komentarza. Jestem operatorem w głównym pokoju i to wcale nie koliduje z tym,że gram na forty. Nigdy nie linkuje i nie reklamuje radia w głównym pokoju. Jedynie jak każdy inny prezenter mogę napisać…że właśnie gram zwłaszcza jak się zapytają userzy. Także uważam ten komenatrz za totalną bzdurę i chyba zazdrość.

MacGregor, poprzez wymianę pomysłów tu na blogu mamy ustalić, na czym ta współpraca miałaby polegać. Administracja Polfanu ma już zalążki pomysłów, ale swoista „burza mózgów” właścicieli pokojów radiowych mogłaby rozszerzyć zasady współpracy: jaki czas? która pora dnia? itp itd

Konkretnie Nam chodzi o podpowiedzi, w jakiej formie widzicie tę współpracę, po ile godzin dane radio ma gościć na głównym pokoju itd…W tym czasie ta stacja, może się reklamować, linkować, gifować i co tam chcecie 😀 Wtedy każdy ma równe szanse, wystarczy to uzgodnić i wziąć udział w konkursie 😀 Proste:)) do dzieła Radiowcy 😀

Wstępnie w gronie administratorów Polfanu ustaliliśmy, że każde zgłoszone radio otrzyma do dyspozycji czas sześciu (6) godzin dziennie od 18 do północy w dzień roboczy. W tym czasie można będzie się reklamować, linkować, emotkować i co tam jeszcze, ale w rozsądnych granicach. Kolejność grania w pokoju #polfan wynikać będzie wg kolejności zgłoszeń.
To pokrótce tyle.
A teraz czekamy na uwagi/pomysły.

Pomysł bardzo dobry.Swego czasu Maraton radiowy pozwolił kilku stacjom wypromować się dla szerszego grona słuchaczy.Takie zasady jak podałes są wystarczająco proste i dla każdego zrozumiałe i nie ma sensu tego udziwniać i komplikować.Jeśli ta impreza miałaby potrwać dłurzej to przydałoby się miejsce do wglądu z aktualną listą kolejności grania gdyż zakładam że pewne Radia wypadną z obiegu ale inne przyjdą na ich miejsce.A Radia które bedą reklamować swoje audycje nie w swoim przydzielonym dniu-banować z imprezy.Takie własnie zachowanie było główną przyczyną konfliktów na Maratonie radiowym,oby nie tym razem.
Notabene sama formuła tej imprezy z czasem pewnie bedzie ewoluować ale co ująć a co dodać to już podpowiedzą radiowcy i słuchacze.No to co? ..Gramy!!!!!!!

Ale to już było…. Moim zdaniem będzie przepychanka i wzajemne pretensje. Jest lista radyjek, jeśli ktoś ma ochotę, to włączy które chce. Można jedynie pomyśleć o bardziej dostępnej formie tej listy, gdzieś w pokoju głównym.
Widzę inny problem.. potrzebujemy pomocy technicznej w sprawach polfanu. Prosiłam o pomoc w ustawieniu bota..nie uzyskałam, prosiłam o możliwość wyróżniania nicków.. były tylko kpiny sopów.
Mam wrażenie, że nie jesteśmy mile widziani..a przecież pozyskujemy nowych userów.

Wyjątkowo odpowiem na to (choć to wątek poboczny). Ewa9, otrzymałaś ode mnie w pełni funkcjonalny skrypt do bota, ale miałaś problem z zamianą starego skryptu na nowy. Zrezygnowałaś z niego.
Zupełnie nie wiem, o co chodzi z tym wyróżnianiem nicków. Shado też nie wie.
A co do odczucia, że jako właściciele pokoju radiowego nie jesteście mile widziani, to raczej my w Twoim pokoju mile widziani nie jesteśmy.
Koniec wątka pobocznego.

Znowu niemile mnie potraktowałeś…czy kiedykolwiek nie byłeś u nas powitany? czy shado był źle powitany? lub którykolwiek inny operator? Jest tylko jedna operatorka, która jest u nas personą non grata, ale to wynika z prywatnych kontaktów.

dokładnie juz kiedy coś takiego było i nie było to miłe patrzeć na tą przepychankę oraz złosliwe komentarze z zadrości i konkurencje bo tak to jest odbierane przez inne radyjka . Sama jestem prezenterką nigdy nie pisze że gram na ogóle zawsze takie rzeczy załatwiam na privie nie reklamuje radyjka na którym gram uważam to za zbędne user bądź słuchacz jak zechce sam nas znajdzie w spisie pokoi radiowych a na ilość nie mamy co narzekać.

Witam.Bylaby to fajna wspolpraca ale czy Wszyscy beda to w stanie respektowac ?Z mojej strony nie mam nic przeciwko i z przyjemnoscia sie dolacze do Wszystkich radyjek do wspolnej zabawy.Pozdrawiam.

Współpraca radiowa? Serio ludzie w to wierzycie? Jeśli to pomysł najzdolniejszego admina czatowego w historii, czyli czteryema, to z góry można założyć porażkę. Przeczytajcie wcześniejsze komentarze, gdzie kilka osób już zaczęło mini przepychanki, a co dopiero będzie się działo później? Hahaha z drugiej strony może wyniknąć niezła beka xD (Będę wstawiał na blogu iks DE, zamiast dwukropek DE, który jest automatycznie zamieniany w emotkę wyglądającą jak wielorybie odchody.) Później napiszę więcej na ten temat, bo teraz trzeba ogarnąć obiad.

Ten wątek jest skierowany do właścicieli radia lub pokoju radiowego (lub jednocześni i radia i pokoju radiowego).
Armstrong, Ty zdaje się nie jesteś ani jednym ani drugim, a zabierasz głos w sprawie, która Cię nie dotyczy.
Na przełomie maja i czerwca 2021 odbył się pierwszy maraton radiowy na Polfanie – https://forum.polfan.pl/showthread.php?tid=1204
Wystartowało 18 nadawców i nie było żadnych kłótni między nadawcami, choć każde radio zgłoszone do maratonu miało 24 godziny do dyspozycji.
Tutaj wyniki maratonu – https://forum.polfan.pl/showthread.php?tid=1212
Chcesz hucpy na blogu? To źle trafiłeś.

Dokładnie tak. Już podczas tamtego maratonu pomagałam przy organizacji i nie było żadnych niesnasek. Każde radio miało swoją dobę nadawania i reklamowania na głównym. Brawo Ty cztery, bo wszystko było sprawnie dopracowane i tym razem też tak będzie, tylko trzeba chcieć.

Halo, halo czteryem xD Krótko przed napisaniem mojego komentarza byłem zalogowany w randomowym pokoju i poszedł komunikat na wszystkie pokoje, z linkiem do tego tematu, więc na krótko zawitałem na główny z zapytaniem, czy słuchacz również może skomentować? Padło przyzwolenie, dlatego napisałem. Weź tylko z łaski swojej jeszcze wyjaśnij co oznacza słowo „hućpa”, bo za głupi jestem i nie rozumiem 🙁

Fajny pomysł z mini maratonem , kwestia tylko – na taką ilość Radyjek, 6 godzin kazde ?z przewagą każde radio bedzie chciało godziny wieczorne ….trudno to bedzie pogodzic. Lista zapisów-dobry pomysł. Ze strony administracji fajnie ze wychodzicie na przeciw. Problem-Userzy, znów nie doczytają, znów spróbują przepchnąć reklame w” nie swoim czasie antenowym” i znow bany i pretensje userów do administracji .Specyfika tego czatu ot co. Pomysł administracji fajny , tylko niezrzeszeni(złośliwe tyldy) userzy do niego niedorośli i zawsze bedzie jakies ale… Spróbowalabym np: po 2-4 godziny, powiedzmy czas radjowy od 15-24, grafik zapisów, pozostały czas dla userów nie zainteresowanych radiami, bez reklam .Kwestia też rozwiązania wpisów, ( jedne radia będą się wpisywały czesto , inne ociągały i znów zgrzyt)

Komplikujesz cos co jest proste i przejrzyste.Tak jak napisał czteryem-w dni robocze dane radio gra od 18-24tej,nastepnego dnia kolejne z listy zgłoszeń i tak- PO KOLELI.Nowe radio chcące dołączyć do imprezy wpisywane jest po ostatnim na liscie początkowej.I tak dalej.Problem złośliwych userów na tyldach jest bardzo prosty do wyeliminowania-na czas trwania Maratonu radiowego zamknąć pokój dla tyld.Radiu które będzie grać w tym dniu pozwolic na zapowiedzi od samego rana.Jeżeli reklamy innego radia wstawi user-Ban.Jeżeli prezenter lub własciciel-Ban i wyrzucenie z Imprezy.Wystarczy się trzymać tych zasad i wszyscy będą zadowoleni.

czteryem
2023-07-09 o 22:14
Ups a tego komentarza nie widzialam …czyli zgadzam sie z pomyslem 4eMka.

Czy mógłby ktoś z adminów ogarnąć nowy temat albo edytować ten z przedstawieniem W TREŚCI artykułu na czym ma polegać, jak Wy to powiedzieliście „współpraca radiowa”. Na teraz zarysowaliście plan w komentarzach, a chodzi o to, żeby każdy wiedział o tym z treści artykułu, a nie tego co jest pod nim w komentach… Piotr podziałasz coś w tej sprawie?

Pomysł z prezentacją/popularyzacją/reklamą internetowych radyjek może jest i dobry, ale nie wywołał większego oddźwięku wśród właścicieli tychże.
Zawieszam zatem realizację tego pomysłu na czas nieokreślony, nie chcemy uszczęśliwiać ludzi na siłę.
Być może powrócimy do tego, ale jeszcze nie teraz.
Jest nowy pomysł dotyczący radia internetowego, ale musi się on wykrystalizować.

Witam szanowny Polfan,
ja tez jestem bardzo rozczarowany znikomym oddzwiekiem projektu
4M.. Nie dosc, ze Polfan proponuje swoja platforme za friko i daje mozliwosc promowania swoich „NetRadio” nawet na Polfanie Glownym, Peron 1 🙂 to wiekszosc postow n/t temat to tylko negatywne krytyczne wpisy/komentarze …….
Stworzenie wspolnego internetowego radia moze byc nie tylko swietnym sposobem na wspolna tworczosc, ale takze na zbudowanie spolecznosci wokol wspolnego zainteresowania. Pamiatajcie, że cierpliwosc i zaangazowanie sa zawsze kluczem do sukcesu tego projektu.
Pozdrawiam.
AoM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *