Kategorie
Informacje

Dzień Dziecka

Drodzy Użytkownicy,  życzymy wszystkim dzieciom i tym, którzy zachowali w sobie dziecko, wspaniałego Dnia Dziecka! Niech ten wyjątkowy dzień będzie pełen uśmiechu, radości, zabawy i niezapomnianych chwil. Życzymy Wam, abyście zawsze mieli zdrowie, szczęście i możliwość odkrywania świata wspaniałych przygód. Cieszcie się każdym momentem i pamiętajcie, że jesteście wyjątkowi i ważni!

4 odpowiedzi na “Dzień Dziecka”

Witam.
W dalszym ciągu nie ma gdzie pisać, więc będzie tutaj.
Chciałbym się dowiedzieć, który z operatorów dzisiaj (1.06.2023) kilka minut po godzinie 21 wręczył mi uroczy prezent z okazji dnia dziecka. Po tym co ostatnio się dzieje, śmiało można obstawić, że nie tylko ja zostałem potraktowany soczystym upominkiem. Nie była to fair zagrywka z Twojej strony szanowny operatorze (bo nie wiem kto dał…). Proszę się nie bać, bo to nie boli i nie powinna być informacja tajna. Chcę z Tobą to wyjaśnij i oczekuję na odpowiedź.

Czekam na odpowiedź… Dalej sypcie prezentami, to kto Wam zostanie? Najbliższa klika i grupeczka wzajemnej adoracji? Tylko jaki sens istnienia polfan wtedy?

Panie Piotrze, ja bym sie tak chcial zapytac , a gdziemy w ogole my jestesmy, czy czat to jest Departament Stanu czy NASA zeby az tak wydzwiac.Zejdzmy troche na ziemie, Niektorzy tak sie zachowuja jak by juz posiadali teki ministrow Troche wiecej respektu dla kazdego.Jezeli ktos do kogos pisze to uwazam , ze
powinna obowiazywac kazdego jawnosc przynajmieij nickowa.W tym przypadku popieram Amstronga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *