Kategorie
Informacje

Choinka Polfanu 2022 – podsumowanie

Dziękujemy wszystkim za udział w tegorocznej edycji Choinki Polfanu. Naszą akcję zakończyliśmy dziś, ale do 29 stycznia trwają zbiórki WOŚP.

Hasłem 31. Finału WOŚP jest „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

W tym roku, Społeczność Polfanu uzbierała 1200 zł. Dziękujemy za wszystkie wpłaty.

Link do naszej skarbonki: https://www.siepomaga.pl/polfan2022

Link do aktywnej, oficjalnej zbiórki: https://www.siepomaga.pl/wosp

3 odpowiedzi na “Choinka Polfanu 2022 – podsumowanie”

Gratuluję, bo kwota myślę całkiem pokaźna. Mam tylko pytanie odnośnie ustawionego, lecz nieosiągniętego celu. Czy te 2k było sprecyzowane na zakup konkretnego sprzętu?

Hej, nasza skarbonka była „podzbiórką” dla oficjalnej zbiórki WOŚP, więc nie my decydujemy o tym, co za te pieniądze konkretnie będzie kupione. Cel 2000 zł wyznaczamy sobie co roku i ma charakter poglądowy – tyle udało nam się kiedyś zbierać i to był nasz rekord 🙂

Dzięki, zrozumiałem. Może warto rozważyć przedłużenie akcji na siępomaga, ale już bez choinki? Wstawić link do strony w temacie na głównym, bo jak przypuszczam i tak nic konkretnego tam nie ma. WOŚP gra pod koniec stycznia, a pieniądze przecież zbierają jeszcze po zakończeniu – chyba do marca? Dlaczego zatem nie ustawić terminu akcji siępomaga przykładowo na ostatni weekend stycznia? Do tego czasu udałoby się zebrać ciut więcej. Może nawet ustawiony cel zostałby zrealizowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *