Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upozorowany włam na servery PolChatu? Jego koniec w dotychczasowej wersji.
#21
Co do wypowiedzi i  takiego tematu na forum  jak najbardziej popieram.


Wyzej pisano ze  mozna bylo napisac maila do redakcjii ....  przepraszam, ale nie bylo nigdzie info gdzie mozna pisac, do kogo,  wszystkie linki z pomoca, z mailami byly zablokowane. polfanu tez nie bylo....  My czatownicy, zwykli uzerzy zostawieni bylismy wlasnie w tej wielkiej niewiedzy i nie mielismy zielonego pojecia co sie stalo, ( czytaj wlam) zadnej informacjii nigdzie o tym nie bylo.

Wczesniej juz ( przed wlamem)  byly informacje i proby tworzenia nowego polchatu, ciagle cos  bylo testowane przerabiane, ciagle serwer siadall, po kilka dni nie bylo czatow,  wiec w momencie jak nastapil owy Wlam, nikomu z uzerow nie przyszlo do glowy cos podobnego, kazdy myslal ze to poprostu nastepne jakies proby. Przeszukalam pol netu zeby cos znalezc, jakas  wiadomosc, jakiegos maila, jakis kontakt ..  gdzies wygrzebalam skrzynke pocztowa  do yesmeika  czy jak  on  tam  sie pisal ...  ale  maile  od  niego wracaly spowrotem i to w dziwnej olbrzymiej ilosci  kopii .... wiec  znowu nici ... przypadkiem znalazlam bloga ikarego ... i    to  naprowadzilo mnie dopiero na jakiekolwiek nicki  operatorow polchatu,  maile i kontakty.

Sprawa  zaczelam  mocniej sie interesowac  dopiero w momencie jak u mnie w pokoju znikly opy, naszczescie wszystko wrocilo do normy.

I prosze nie dziwic sie ze ludzi nachodza takie dziwne mysli, Z braku informacji  wymysla sie rozne historie... to niestety Ludzka slabosc.



Ps. Szczerze mowiac wcale nie bylo zle  zrobienie tego tematu i wywolania  Wilka z Lasu  nawet jezeli  oskarzenia maja wiele niescislosci a nawet sa wogole wymyslone. Dzieki temu  dowiedzielismy sie wogole co w trawie piszczy i mysle ze mielismy do tego pelne prawa. Dzieki Temu  co mozna teraz tu wyczytac mysle ze Userzy Polchatu zaczna tez inaczej do sprawy podchodzic.  Jak napisal kolega wyzej  w kazdej spolecznosci  sa ludzie i ludziska  i niestety nie na wszystkich mozna pozytywnie zadzialac Smile mysle tylko ze tak jak ja  zostalam  Na polchacie dla  naprawde niewielkiej  ilosci moich czatownikow i tez mialam jakies zobowiazania co do nich odnosnie informacjii  co jak i kiedy    tak  Polchat  ma takowe wobec Userow, nawet jezeli jest to narazie  tylko mala garstka ludzi.  w tej chwili to wylacznie od Was zalezy czy wroci ta dawna swietnosc w nowym wykonaniu. My mozemy tylko  obserwowac i  pomagac kazdy na swoj sposob.

Dodam jeszcze ze posprzatanie polchatu tak jak DEVVIL napisal jest konieczne  i Oczywiscie ze erotyczne pokoje nie maja nic do szukania w Pokojach towarzyskich i nikt o to nie ma prawa sie denerwowac.
Robcie swoje, ja  nie znam sie na takich rzeczach jak tworzenie profesjonalnych serwisow  wiec  na ten temat wypowiadac sie nie bede, ale  zycze powodzenia  i napewno bede obserwowac  ten temat dalej.
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
  


Wiadomości w tym wątku
Reply - przez Smok - 10-09-2007, 23:03
Odp: Fekal - przez Smok - 15-09-2007, 11:53
Odp: Upozorowany włam na servery PolChatu? Jego koniec w dotychczasowej wersji. - przez Anetchen - 17-09-2007, 22:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości