Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wracajac do innego zamkniętego wątku
#1
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=91.0

Cytat:Witam,

po pierwsze nie jestem za tym, by zakladac tego typu tematy na forum.

Od lat istnieje mail master-erot@o2.pl gdzie mozna wysylac zazalenia/skargi zarowno na userow jak i na opow. Tylko, ze jakos nikt (prawie) nie korzysta z tej mozliwosci..

Sa userzy, ktorzy sa upierdliwi - jak Armstrong, czy hans_czopek vel juzefek. Arm jest wnerwiajacy, przyznaje, obrazania 'na zywo' w jego wykonaniu nie widzialam, a nikt nie kwapil sie z wysylaniem logow badz screenow. Juzefek, drogi Fekalu, od lat przychodzil na Erota, znam go doskonale i on mnie. I wie, ze jak zacznie przeginac - wywalam bez pardonu na 48 godzin.

Pomijam juz drobiazg w postaci neostrady u Armstronga - no i niech mi ktos powie, jak go banowac?
Tzn na stale, bo z palca sie rzecz jasna da.

Ale jak mowie - musze o tym wiedziec, ze az tak obraza. A jasnowidzem nie jestem, moi Drodzy.
Wiecie doskonale, ze mamy od kilku miesiecy problemy z botami, wiec nie mam przewaznie mozliwosci czytania logow.

Osobiscie mam dosc duzy prog tolerancji (oczywiscie nie dotyczy to ewidentnego obrazania), jesli chodzi o upierdliwych i glupich userow. Zawsze bylam zdania, ze lepiej jest zmusic kogos, by sam wyszedl, niz banowac.

Czat nie powinien byc szkolka niedzielna.

Pozdrawiam i zapraszam do korzystania z maila, ktory podalam powyzej.

Pozdrawiam
Kat

Pytanie brzmi po co Kathi korzystać z tego maila??
skoro master op obecny w pokoju nie reaguje na oczywiscte chamstwo???
Tak wiem "ostrzezenie" na priv pozniej reakcja ... zastanawia mnie dzis ostrzezenie na main ... zero reakcji

Pozdrawiam
  


Wiadomości w tym wątku
Wracajac do innego zamkniętego wątku - przez Iskandir - 04-11-2007, 22:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości