Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upozorowany włam na servery PolChatu? Jego koniec w dotychczasowej wersji.
#35
Witam serdecznie

Mowiac krotko: na temat trafilem  przez przypadek i widze, ze warto bedzie wyjasnic "tak na szybko" przynajmniej jedna kwestie.

Wspomne jeszcze tylko o watku mojej wspolpracy ze Smokiem, wspolpracy ktorej opis widzicie przedstawiony tylko z jednej strony jak na razie, w wolnej chwili postaram sie napisac jak wygladala ona z mojego punktu widzenia. Co do samego Smoka - byl okres gdy doskonale rozumielismy sie w sprawach zwiazanych z PolChatem jak i w kwestiach prywatnych i za ten czas bardzo mu dziekuje. Jak Smok sam wspomnial, w pewnym momencie nasze drogi sie rozeszly, on oznajmil mi, ze zostawia PolChat na rzecz prac nad wlasnym oprogramowaniem chatowym a ja nawiazalem wspolprace z osobami z firmy LiveChat.


Kwestia ktora chcialem wyjasnic na szybko to zabawna jak dla mnie wypowiedz fekala odnosnie trzech pokoi glownych (randka, samotnosc, pogawedka) i moich interwencji w powyzszych.

Randka - tu sie usmiechnalem czytajac zarzuty co do mojej osoby  bo widze jaka sile ma plotka Smile. Moja rola w incydencie z randka byla diametralnie inna niz ta ktora opisuje fekal.

Zdjecie opow na randce i cale to zamieszanie tyczylo sie tylko roe i devvila, ja o calej sprawie dowiedzialem sie od roe, gdy ten, poprosil mnie o zdjecie bana z jego ip. Teraz drogi Fekalu (jesli twoj nick sie nie odmienia to przepraszam za blad) zadziwie Cie pewnie piszac, ze bylem mediatorem w calej sprawie, tak, tak, zly okrutny myk wstawil sie za randka, chcesz dowodow ? Nicki Grzeczna oraz Koper_mordownik, opowie z randki z ktorymi wtedy rozmawialem odnosnie calej tej sytuacji. Jesli chcesz - zapytaj.

Samotnosc - widzisz fekal, tutaj nasza interwencja (moja i kida) byla od samego poczatku wyjasniona zarowno operatorom pokoju jak i pozostalym sopom (sprawe przedyskutowalismy tez z devillem).

Pytanie: Czemu operatorzy samotnosci stracili pokoj ?
Odpowiedz: Bo oficjalnie (informacja na stronie www pokoju) przeniesli sie na inny (piracka kopia polchatu) serwer.

Opa w tym pokoju dostala osoba ktora byla wieloletnim fullem na samotnosci, takze nic w tej kwestii nie zrobiono pochopnie.


Pogawedka - tu mnie zadziwiles bo pierwszy raz slysze zebym cokolwiek zrobil w tym pokoju jako sop. Moze przyblizysz mi ta sytuacje?  Bylbym zobowiazany Wink.


Podsumowujac, piszesz do devvila zeby nie zarzucal Ci tego czego nie zrobiles, moze sam zastanowisz sie nad soba w sytuacji gdzie krzyczysz przykladami ktore sa.. falszywe?


Pozdrawiam serdecznie

  


Wiadomości w tym wątku
Reply - przez Smok - 10-09-2007, 23:03
Odp: Fekal - przez Smok - 15-09-2007, 11:53
Odp: Upozorowany włam na servery PolChatu? Jego koniec w dotychczasowej wersji. - przez myk - 19-09-2007, 14:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości