Logowanie

Jeśli znajdujesz się na stronie głównej serwisu Polfanu możesz zapoznać się z listą pokoi najpopularniejszych, zobaczyć listę użytkowników którzy są najdłużej zalogowanie na czacie,  możliwością założenia konta w serwisie Polfan.

strona_glowna

Jeżeli zainteresuje się któryś z najpopularniejszych pokoi, wystarczy kliknąć jego nazwę aby otworzyło się okno logowania. 

logowanie

W oknie logowania masz możliwość zalogowania się na czacie za pomocą nicka tymczasowego, za pomocą nicka stałego (zarejestrowanego), zmiany wyglądu skórki oraz dokonania bezpośrednio z okna logowania rejestracji nicka. 

logowanie2

logowanie3

 

Jeżeli chciałbyś zachować swój nick na stałe, zachęcamy do dokonania rejestracji. W przeciwnym wypadku, ktoś inny może zająć Twój nick ;-)

Teraz najważniejsze, na samym końcu należy nacisnąć przycisk "zaloguj się"

Przypominamy, aby w trakcie rejestracji nicka podać poprawny adres e-mail, umożliwi to w przyszłości odzyskanie hasła do nicka gdy go zapomnisz.

 

Pamiętaj!

Nigdy nie powinniście podawać hasła do swojego nicka innym użytkownikom. Operatorzy ani Administracja serwisu Polfan nigdy nie prosi o takie informacje na czacie.

Szczegóły artykułu

Identyfikator artykułu:
8
Kategoria:
Ocena :

Zależne artykuły