Awatar

Zaprezentuj siebie za pomocą Awatara. Jest to swego rodzaju wizytówka w świecie wirtualnym, dzięki czemu łatwiej dasz się zapamiętać. 

 

Na awatar możesz wybrać dowolny obrazek, jednak należy pamiętać o tym żeby był zgodny z obowiązującą netykietą. Osoby które nie będą przestrzegały tej zasady, mogą zostać usunięte z czata.

Stosując się do poniższych zasad, wszyscy poczują się lepiej:

Awatar niedozwolony to taki, który: narusza prawa autorskie oraz dobra osobiste osób trzecich (nie używaj cudzych zdjęć oraz czyjegoś wizerunku, by podszywać się pod inną osobę), zawiera treści pornograficzne (ukazują genitalia, czynności seksualne, podniecenie seksualne), jest niezgodny z tematyką pokoju (na pokojach innych niż erotyczne, niedozwolone są zdjęcia o tematyce erotycznej, ukazujące nagość), jest obraźliwy, narusza godność drugiego człowieka, podżega do przemocy, zachęca do obrotu nielegalnymi substancjami oraz przedstawia ich zażywanie, zawiera treści kontrowersyjne, przedstawia treści niezgodne z prawem, treści reklamowe, dane osobowe oraz prezentuje treści brutalne, drastyczne, nawiązujące do samobójstwa lub niebezpiecznych działań zagrażających zdrowiu i życiu. 

 

Aby ustawić awatar należy zalogować się na konto w portalu Polfan.pl, po czym w menu wybrać "edytuj profil" lub skorzystać z tego linku.

Szczegóły artykułu

Identyfikator artykułu:
20
Ocena :

Zależne artykuły