Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum, działanie, propozycje, sugestie.
#22
(24-09-2007, 23:41)Anetchen link napisał(a): Mysle ze zatwierdzanie postow jet bardzo  uciazliwe zarowno dla moderatorow jak i uzytkownikow, ja osobiscie nie chcialabym czekac na to az moderator zatwierdzi moje posty. Nie latwiej poprostu zbanowac z forum owa osobe Smile ???  zablokowac jej mozliwosc  pisania tu skoro jest taka  dokuczliwa ..??? ...
Zatwierdzanie postów skierowane przeciw wszystkim użytkownikom- niewykonalne, a nawet chore- ma być skierowane tylko wobec ˝wybrańców˝.
Co to daje?
Wgląd w treść posta przed jego akceptacją może uchronić przed nieprzyjemnymi sytuacjami na forum.
Widząc ˝niechcianą˝ treść w takowym poście można ją usunąć, przy braku moderacji takowego delikwenta post pojawia się i zostaje przeczytany przez innych.
Jest to pewien rodzaj prewencji, niestety na tym forum- ze względów technicznych- prawdopodobnie niemożliwy.
Ban na forum... wystarczy, że owa osoba założy nowy nick i cały misterny plan w pi...u Tongue
Wydaje mi się, że lepiej jest przeciwdziałać, niż naprawiać wyrządzone już ˝zło˝ Wink

(24-09-2007, 23:41)Anetchen link napisał(a): i nie bardzo  rozumiem a  o jakiej  tapecie mowisz ...  jestem codziennie  na  forum a nic  takiego nie zauwazylam.
Starcie filipeque vs kid:
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=8...t=next#new
To, że nie zauważyłaś chyba dobrze świadczy o moim refleksie Wink
Pozdrawiam.

Honesta res est laeta paupertas.
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Forum, działanie, propozycje, sugestie. - przez zofija - 27-08-2007, 22:40
Odp: Forum, działanie, propozycje, sugestie. - przez zofija - 27-08-2007, 22:43
Odp: Forum, działanie, propozycje, sugestie. - przez Hannibal - 25-09-2007, 21:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości