•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 29
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tylko dla kobiet!!!
#41
[i][color=brown]A ja mam w domu na obiad gołąbki. Takieeee pychaaaa, dużo mięska, cebulki, mrrrr. I zaraz jak wrócę z pracy do odsmażę dobie ze dwa na patelni tak na brązowy kolor, poleję pysznym sosem pomidorowym i zjem. A potem pojadę z MĘŻEM na grzyby do lasu...
Jeszcze tylko 40 minut w tyrce i weekend <odbijacz>
#42
Bzyknij od Nas męza w lesie Tongue
#43
[i][color=brown]kk boszzzzzzzzz hahahahahaha
uśmiałam się do łez Tongue
#44
(05-10-2007, 15:40)kk link napisał(a): Cicho byc ...

Chcialam zauwazyc ,ze :

pokoj w ktorym sie znajdujemy ma  :od wschodu widok na jezioro,od poldnia na gory,od zachodu na morze,od polnocy na ...delikatesy Piotr i PawelTongue


Dokupilam .Dupny kolor ,ale mozemy go przemalowac.

[Obrazek: flap-sofa.jpg]

no miauuu... kolor jak kolor ale jaka okolica  ;D i te podnoszone oparcia w kanapie..

srub, vega wrap? brrrrr....
Dla mnie mięcho is gut. Zielenina i owszem ale jako dodatek a nie main course.

taki stek średniowysmażony... mrrr

Div, jednak nadal burrito :>

Atka ode mnie nie musisz bzykać męża  Big Grin bzyknij go dobrze od siebie samej  ;D
tzn co by TOBIE było dobrze :>

If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#45
[i][color=brown]Leia, dla Ciebie wszystko Wink

Fajnie ta kanapa wyglądałaby w moim salonie, tylko kolor bym zmieniła bo mi do wystroju nie pasuje Smile

Tak sobie myślę laski, że mi tęskno za Wami, może bym się tak wybrała do wawki w któryś weekend października spotkać się w mniejszym gronie? Za tydzień nie mogę bo pracuję w sobotę. 21 wybory, ale jakbym wróciła do zamknięcia lokali wyborczych? Hmmmm...
#46
(05-10-2007, 15:53)atka_ link napisał(a): [i][color=brown]Leia, dla Ciebie wszystko Wink

Fajnie ta kanapa wyglądałaby w moim salonie, tylko kolor bym zmieniła bo mi do wystroju nie pasuje Smile

Tak sobie myślę laski, że mi tęskno za Wami, może bym się tak wybrała do wawki w któryś weekend października spotkać się w mniejszym gronie? Za tydzień nie mogę bo pracuję w sobotę. 21 wybory, ale jakbym wróciła do zamknięcia lokali wyborczych? Hmmmm...

Atka mrr , szczególnie że "wszystko" Wink

jeśli chodzi o babskie spotkanie to ja chętnie zorganizuję ale jak już będę powrócona z wojaży czyli po 4 listopada... Wrócę do tego tematu jeszcze Big Grin

Buuuzi i miłego weekendu  :-*
A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#47
(05-10-2007, 17:56)_Leia_ link napisał(a): jeśli chodzi o babskie spotkanie to ja chętnie zorganizuję ale jak już będę powrócona z wojaży czyli po 4 listopada... Wrócę do tego tematu jeszcze Big Grin

Buuuzi i miłego weekendu  :-*
A.

No to może w piątek przed planowaną sobotą Katarzynkową ? Ja się wcześniej nie wyrwę. No chyba, że bardzo chcecie wcześniej...
Leia - przekonuję Cię moimi maślakami  Wink


Ps. Pytanie z serii głupich - A będą jakieś Katarzynki ? :o
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#48
(05-10-2007, 19:43)zuzanka link napisał(a): No to może w piątek przed planowaną sobotą Katarzynkową ?



(05-10-2007, 19:43)zuzanka link napisał(a): Ps. Pytanie z serii głupich - A będą jakieś Katarzynki ? :o

jakaś niespójność....

Wink
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#49
(05-10-2007, 22:12)_divinity_ link napisał(a): [quote author=zuzanka link=topic=98.msg2579#msg2579 date=1191602614]

No to może w piątek przed planowaną sobotą Katarzynkową ?



(05-10-2007, 19:43)zuzanka link napisał(a): Ps. Pytanie z serii głupich - A będą jakieś Katarzynki ? :o

jakaś niespójność....

Wink
[/quote]

E tam, niespójność  ;D Zapytałam najpierw o możliwość zorganizowania "czegoś" przed "czymś", co nie wiem, czy się odbędzie.
I znów namieszałam Wink

Divi, Ciebie też będę przekupywać - żurkiem Wink
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#50
(05-10-2007, 22:21)zuzanka link napisał(a): Divi, Ciebie też będę przekupywać - żurkiem Wink

o rajuuuuu
dobra,
to co tylko sobie zazyczysz  ;D
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 29
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości