Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NPCC
#11
Nie obarczaj mnie winą, za to, że na polchacie nie będzie nic działać, bo nie mam i nie miałem na to żadnego wpływu. Odległa przyszłość modernizacji nie wynika z faktu, że programistom się nie chce. Po prostu zanim wejdzie polchat 3.0 to jeszcze zdążymy niejeden program napisać.

A co do 'podejścia' to wiesz, serdecznie mi wisi, czy jest 'fajne' czy nie. Nie będę przepisywał pliku readme na forum, zakładał strony specjalnie pod konsolkę, ani prowadził akcji reklamowych, bo zwyczajnie szkoda mi czasu na takie wyjaśnianie. Chcesz wiedzieć co konsolka ma w sobie - weź i sprawdź. To nic nie kosztuje.

Ja w tym czasie napiszę kolejny program, pójdę z kolegami na piwo, albo złapię kilka godzin snu. Zastanawia mnie, po cholerę piszesz kolejny post zamiast wziąć i sprawdzić program bez żadnej łaski. To, że go napisałem i oddaję kilkanaście godzin swojej pracy za darmo nie wystarcza?

Nie, żebym chciał Ci docinać, czy się z Tobą kłócić. Ale co mam właściwie napisać? Że KS jest programem do gadania przez polchat? Że privy są w zakładkach? Że może sterować głowicami nuklearnymi Iranu? To wszystko masz w pliku readme, który razem z konsolką waży pół mega. Nie chcę pisać żadnych reklam KS, bo robiłem to na poprzednim forum i sie nie sprawdziło. Oszczędzam zatem i sobie i wam tej paplaniny.
#12
Smile tosmy sie nagadali, milo bylo...
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#13
zmiana adresu servera  NOWY ADRES s1.polchat.pl
CI  ktorzy uzywaja komunikatora NPCC w opcjach polaczenia musza wpisac adres servera s1.polchat.pl adres chata s1.polchat.pl
to znaczy w Opcje NPCC trzeba wpisac po kolei tak:

serwer /IP:      s1.polchat.pl
code base:      s1.polchat.pl
link :              http://s1.polchat.pl/chat.php?_room=cokolwiek
[URL=http://www.ping-timeout.de][img]http://www.ping-timeout.de/u_sig/520.jpg[/img][/URL]
#14
Co ciekawsze, pingując adres www.polchat.pl otrzymujemy adres IP 75.125.70.242, a pingując serwer s1.polchat.pl czy też polchat.pl otrzymujemy poprzedni adres IP  64.34.174.225.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości