•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 15
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co po pracy
#31
siłownia?
#32
Po pracy to ja przede wszystkim lubię odpocząć, a jak to robię? No przede wszystkim robię to na świeżym powietrzu m.in. biegając lub jeżdżąc na rowerze Smile

___
nowy sącz
#33
Ja lubię pograć sobie w czołgi

---
lepszymarketing.pl/oferta/pozycjonowanie-stron-internetowych/pozycjonowanie-lokalne/dolnoslaskie/wroclaw/
#34
Po pracy tylko i wyłącznie odpoczynek. Moim zdaniem zapominamy o tym co jest tak bardzo ważne, właśnie jak odpoczynek. Chyba się ze mną zgodzicie Smile

___
olej konopny właściwośći
#35
Ja zawsze śmigam na siłownię
#36
Spływ kajakiem. Sprawdź czy w twojej okolicy ktoś takie organizuje. Ostatnio wygooglowałem i okazało się, że 20 km ode mnie są takie organizowane. Teraz często z tego korzystam.

Kolejny rzecz, którą możesz robić to naucz się czegoś nowego - programowanie, grafika 3D, animacje, taniec salsa, sztuczki magiczne. Na youtube jest pełno filmików instruktażowych, więc możesz nauczyć się różnych rzeczy za darmo. Oczywiście na lekcje salsy lub innego tańca warto pójść do szkoły Smile 

Ja od niedawna uczę psa sztuczek. 


____
Kardiff
#37
Wiadomo, że po pracy tylko i wyłącznie odpoczynek. Mnie najbardziej w tym pomaga aktywne spędzanie czasu np. na basenie albo na rowerze. Smile

__
lightcut.pl
#38
Ja planuję się zapisać na jakieś karate albo judo. Niestety ostatnio mam bardzo stresujący moment w pracy, więc dobrze byłoby gdzie wyładować ten cały stres. 

___
korekta deklaracji
#39
Sztuki walki działają bardzo odstresowująco Big Grin

---
Łukasz Wudyka
#40
Sztuki walki to bardzo dobry pomysł! Co trenujesz? U mnie leci już trzeci rok z BJJ. Jestem bardzo zadowolony z tych treningów. 

___
filmownie dronem
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 15
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości