Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bot KCI2 - wersja najnowsza
#1
Witam,
W ramach porządków na dysku znalazłem starego bota KCI2, którego tutaj publikuję. Dokonałem w nim kilku poprawek, np. usunąłem obsługę języka skryptowego Python, a zastąpiła go Lua.
Udostępniam bota wraz z kodem źródłowym na licencji GPL2, tutaj: http://kci.tomek.org.pl/. Środowisko preferowane: Netbeans IDE/GCC. W przypadku systemu Windows będzie to port GCC - MinGW (http://sourceforge.net/projects/mingw/files/) oraz Netbeans (https://netbeans.org/downloads/start.htm...option=cpp).

Wersja ta nie jest zgodna z popularnym Botem KCI mojego autorstwa. Wspólna jest jedynie nazwa oraz serwer docelowy (kompatybilny z Polchatem).
Archiwum zawiera binarki dla Windowsa oraz Linuxa (Debian Wheezy). Dobrze jest jednak skompilować źródła we własnym zakresie.

Bot obsługuje dwa polecenia: !rehash oraz !info.
  • !rehash - powoduje przeładowanie skryptu bota (plik config.lua) oraz ponowne połączenie się z serwerem.
  • !info - wyświetla informacje o bocie i autorze. Jeśli wprowadzisz zmiany do kodu źródłowego bota, możesz dopisać się jako współautor oraz musisz (zgodnie z licencją GPL2) opublikować prowadzone przez siebie zmiany. Pamiętaj, że przypisanie sobie autorstwa bota jest naruszeniem licencji GPL2 oraz Prawa Autorskiego.
Pozostałe polecenia można dopisać do skryptu bota, we własnym zakresie.
Materiały do nauki programowania w języku Lua możesz znaleźć tutaj: http://www.lua.org/.

Miłej zabawy, dmc.
#2
Witam pobrałem tego KCI II Lua by dmc pierwsza aplikacja chodzi normanie ale jest problem, druga aplikacja pod (Windowsa) którą można przerabaić po Swojmu, jest po prostu uszkodzona (kci2\dist\Debug-Win32) błąd o nazwie (kci2.exe - Nie można znaleźć składnika), Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono "libgcc_s_dwe2-1.dll." Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem, ale niestety nic to mi nie dało . Szkoda że w ogóle jest tam zrobiony jezyk (Lua) moim zdaniem powinno być konfiguracja (Bota KC( jak w wersji V6 - najnowszej) chociaż fajny jest bot i w ogóle no ale jest błąd Smile
#3
Nie ma błędu, jest za to nieprawidłowa ścieżka do pliku wykonywalnego.
Nie Debug-Win32, tylko Release-Win32.
Powodzenia w pisaniu skryptu w Lua.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#4
MajorMajorMajorMajor dzięki będę próbować robić, ale nie będę ukrywać przydało by się parę skrótów które są mi potrzebne w języku "Lua"
NP: nick, godzina takie podstawowe mam na myśli Smile
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości