Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowinki Technologiczne
#11
W sumie dla mnie nowinką na pewno był zakup ekspresu do kawy dla gastronomii ale na całe szczęście już bez problemów go obsługuję. Tak naprawdę zdecydowałem się na zakup ekspresu z https://teges.pl/ekspresy-do-kawy-gastronomiczne/ i wiem dokładnie, że ten wybór jest bardzo mądry.
#12
Ogólnie jeśli jeszcze chodzi o tego typu kwestie to myślę, że właśnie kuka programowanie jak najbardziej wpisuje się w takie nowinki technologiczne. Jak dla mnie są to bardzo ważne sprawy i jestem również zdania, że jak najbardziej fajnie jest co nieco na te tematy po prostu wiedzieć.
#13
Jeśli jeszcze chodzi o same kwestie związane z technologią to polecam również każdemu zastanowić się nad agregatami transkrytycznymi. jak dla mnie to właśnie rozwiązanie z https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ra...igeration/ sprawdza się na ten moment najlepiej i u mnie w firmie już taki agregat posiadamy.
#14
Jeśli chodzi o nowinki to ja postanowiłem swojej żonie zakupić zegarek damski ze sklepu BOWA, znajdującego się pod adresem https://bowa-watches.com/, ze względu na bardzo duży wybór udało mi się znaleźć coś specjalnego dla niej. A po jej radości podczas wręczania prezentu zrozumiałem że to był dobry wybór.
#15
Nie wiem czy jest to akurat nowinka technologiczna, ale jak dla mnie takie kwestie są bardzo praktyczne. Mianowicie jak niedawno czytałem na stronie https://katowicedzis.pl/2022/03/brak-kom...f-storage/ to faktycznie brak komórki lokatorskiej raczej nie jest żadnym problemem. Przecież na dzień dzisiejszy bez problemów możemy mieć magazyn self storage, który jak dla mnie sprawdza się świetnie.
#16
Kiedy jeszcze chodzi o różnego rodzaju technologie to mnie jakiś czas temu bardzo interesowało czy w MacBooku jest możliwość zwiększenia pamięci RAM. Jak zacząłem szukać to dopiero w artytkule https://tech.redpanda.pl/czy-mozna-zwiek...-macbooku/ udało mi się znaleźć właściwą odpowiedź na to pytanie.
#17
Dobrze że świat idzie do przodu i oferuje nam nowoczesne rozwiązania.
________________
lampy obrysowe
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości