Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konfiguracja Bota KCI II... zagwostka:)
#1
Witam Smile
Ufam , że znajdzie się wśród Was ktoś kto poradzi mi jak i gdzie,  dokonać zmiany w skrypcie, tak by BOT absolutnie!  nie reagował na bluzgi  "wybrańców"  ale jednocześnie ostrzegał zarówno na main,  jak i na privie bluzgającego delikwenta... oczywiście w sposób ustalony, czyli najpierw ostrzega , następnie wyrzuca.
Dla jasności dodam, co  osiągnęłam , manipulując w skrypcie, ano to, ,  ze BOT ..
1. Nie reaguje w żaden sposób na bluzg "wybrańca",
2. Ostrzega obcego  , lecz niestety tylko na privie
3. Wyrzuca za drugim razem.

Chciałabym żeby ostrzegał obcego zarówno na main jak i na privie! , nie tracąc tego  oczywiście  czego  już "się nauczył " Smile)) No taka mam fantazję.
Czy ktoś mi pomoże ? :-\
#2
Kolego jak będziesz to poczytaj poradnik KICI 2 tam ci wszystko piszę jak to zrobić ;]
#3
http://aksamitna.neostrada.pl/kcibot/ <--- tu znajdziesz odpowiedzi na twoje nurtujące pytania od nośnie konfiguracji bota.
[color=#004000]O jaśnie oświecony władco postów naszych i
najdroższe Słońce Zarządu, my, niegodne wąchania sygnatur ni avatarów
twoich, wstrętne i nędzne spamery i nooby, prosimy o światłą radę i
kroplę mądrości Twojej w tematach naszych![/color]
#4
WItam Cie.

Wiec zaczynamy:

SetVariable $name NajpierwOstrzegaj $value tak  << to jest bodajze na poczatku skryptu

kilka lub kilkanascie linijek w dol masz nowa sekcje rozpoczynajaca sie:

#== Definicja wbudowanych reakcji oraz komentarzy systemowych
#== Teksty tutaj są wybierane losowo.
#==================
SetTalkTable $name sys.zegarynka
ClearTalkTable
AddTalk $text <zegar><granatowy><b> Wybiła godzina <czerwony>%d<granatowy>:00

SetTalkTable $name sys.away
ClearTalkTable
AddTalk $text Nie ma mnie na czacie. Zostaw wiadomość %s Smile
AddTalk $text Wrócę później.
AddTalk $text Niedługo będę spowrotem.
AddTalk $text Niema mnie teraz %s :-)


SetTalkTable $name sys.bluzgi.obcy
ClearTalkTable
AddTalk $text  %s Mam nadzieje,ze wyraze sie jasno i klarownie:wulgaryzmy wszelkiego typu sa u nas zakazane wiec prosze sie dostosowac jednoczesnie zycze milego czatowania.
AddTalk $text /msg %s <b><czerwony>Nie bluzgaj!</b>


SetTalkTable $name sys.bluzgi.znajomy
ClearTalkTable
AddTalk $text %s  Mam nadzieje,ze wyrazee sie jasno i klarownie:wulgaryzmy wszelkiego typu sa u nas zakazane wiec prosze sie dostosowac jednoczesnie zycze milego czatowania.
AddTalk $text /msg %s <b><czerwony>Nie bluzgaj!</b>


Krotka definicja: zatem jezeli ''wybraniec'' lub obca nam osoba przeklnie na ogole,bot automatycznie zareaguje ostrzegajac na mainie oraz na privie ... ale jezeli wybrancy  sa dopisani do sekcji ''wylgaryzmow'' wiec bot tych osob nie wywali(tylko ostrzeze na ogole)( poniewaz maja dostep do tej komendy ,pozwolenie na bluzganie, jezeli chcesz,to musial bys usunac osoby z tej listy;wtedy po ostrzezeniu wybrancy rowniez beda wywalani.

Zycze milego wieczorku
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości