•  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wasze Dziary (tatuaze)
#61
(04-02-2008, 00:24)niezla_sztuka link napisał(a): [quote author=NocnyLowca_ link=topic=39.msg8240#msg8240 date=1201905978]
Smile jeżeli może Cie to jakoś pocieszyć, to mnie również bolało, dużo bardziej niż poprzednim razem, pewnie dlatego że tym razem były tatuowane bardziej wrażliwsze części ramienia i barku. Dodatkowo na pocieszenie Wink  w tym samym czasie co mi, obok na stanowisku, był robiony mały tatuaż na plecach dziewczyny (miedzy łopatkami) Ona tam dawała koncert, od syczenia przez piski do stękania  Wink   

to świetnie.

bo właśnie tam planuję się krzywdzić..

i wcale nic małego, heh.
[/quote]

Oj  Wink niech Cie to tylko niezniechęci  Smile wiesz dobrze że kazdy inaczej odczuwa ból, może być tak że będziesz  ze znudzeniem wpatrywać sie w ściane, palcami wystukiwać rytm i do tego myśleć sobie, co oni na tym forum pisali, przeciesz to PRAWIE nic nie boli  Wink
Może to Ci coś pomoże      www.tatuaze.org/content/view/30/41/    Powodzenia  Smile
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#62
Tribal na lewej łydce , niestety brak fotek...Co do bólu , jakiś tam był ale nie był to na pewno ból nie do wytrzymania

+ tribal na ramieniu, a w nim magiczny napis. Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#63
Nie ma to jak wycalować tatuaże swojego faceta...
:-*
Im wieksze, im bardziej tajemnicze i dziwne tym lepsze.
No, chyba ze takim tatuazem jest buzka bylej dziewczyny...
#64
pierwsza już zrobiona teraz pora na kolejne..
[Obrazek: clipboard02gh.jpg]
http://www.youtube.com/watch?v=b7iR39_h-hI
#65
pokaże wam tatuaże moich kumpli Wink
[Obrazek: thrycerze_wiosny.jpg] [Obrazek: thgks-jastrzebie.jpg] [Obrazek: 13518557030_0.jpg]
#66
A co, jeśli za kilka lat zdecydujemy, że tatuaż w latach młodości był błędem? Smile Da się go usunąć w ogóle?
#67
Da się, polega to na rozbijaniu cząsteczek tuszu laserem, po czym organizm wchłania je i usuwa z organizmu.
Cena zależy od rozmiaru, czy kolorowy, itp.
#68
Jak to jest z efektami takiego usuwania? zostają blizny? tatuaż całkowicie schodzi?
witam
#69
Blizny mogą zostać Tongue To zależy jakie urządzenie będzie usuwało cały tatuaż.
Te zioło [url=https://fibravitale.pl/jak-oczyscic-jelita-z-kamieni-kalowych/]pozytywnie wpływa na układ trawienny[/url].






#70
Nie mam i chyba nigdy sobie nie zrobię.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości