•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycje konkursów.
#31
(10-10-2008, 15:12)kk link napisał(a): No np taki kasztanowy ludek ,tez mi sie erotycznie kojarzy  Big Grin
Balwany byly sexowne...wszystko jest sexowne,Julka jest sexowna,ZoHa ,Ja...

Big Grin Big Grin

Balwany w sensie sniegowych kreacji czy meskich odpowiednikow slodkiej idiotki??
Ja osobiscie na kretynow nie lece  ;D ;D
#32
a przez posredników?  Wink
#33
Panowie trzeba było wybrać zawód ginekologa,nie byłoby problemu z zajrzeniem miedzy nóżki TonguePP hehehe
#34
(15-10-2008, 13:05)Swiezosc_poranka link napisał(a): Panowie trzeba było wybrać zawód ginekologa,nie byłoby problemu z zajrzeniem miedzy nóżki TonguePP hehehe
hehehe, ale chodzi o to zeby to lubic do konca zycia, a nie po jakims czasie nie moc na to patrzec.. Tongue
mam pomysl na inny konkurs. co byscie powiedzieli jak by oglosic konkurs (na czasie) na najładniejszego kasztanowego ludzika ?? Big Grin tylko nieoszukiwac i nie podkradac prac swoim dzieciom z podstawowki Tongue czekam na opinie i glosy poparciaSmile
"Jeśli prąd cię nie zabije, to na pewno nie wzmocni"
#35
Gdzie teraz znajdziesz kasztany?....Może ogłosimy konkurs na bałwanka,będzie bardziej na czasieTongue
Pozdrawiam.
#36
(16-10-2008, 03:05)Poscielowe_Zwierze link napisał(a): [quote author=Swiezosc_poranka link=topic=413.msg14055#msg14055 date=1224065135]
Panowie trzeba było wybrać zawód ginekologa,nie byłoby problemu z zajrzeniem miedzy nóżki TonguePP hehehe
hehehe, ale chodzi o to zeby to lubic do konca zycia, a nie po jakims czasie nie moc na to patrzec.. Tongue
mam pomysl na inny konkurs. co byscie powiedzieli jak by oglosic konkurs (na czasie) na najładniejszego kasztanowego ludzika ?? Big Grin tylko nieoszukiwac i nie podkradac prac swoim dzieciom z podstawowki Tongue czekam na opinie i glosy poparciaSmile
[/quote]

Zdecydowanie wole konkurs na coś związanego z kobiecym ciałem. :-P (bez-głosu-poparcia)
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#37
w sumie teraz kolej na jakiś inny konkurs, nie związany z facetami Wink
ale jak kiedyś będziecie myśleć nad konkursem z facetami w roli głównej to ja proponuję konkurs na męskie dłonie <zeby>  Wink
#38
... albo ... języczki hyhy  :o :Smile
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
#39
Ja proponuje konkurs na najlepsza kochanke. Niech strace ale moge nawet przejac role testera i potem jury relacje zdawac. 
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#40
(20-11-2008, 16:04)Muschelsucher link napisał(a): Ja proponuje konkurs na najlepsza kochanke. Niech strace ale moge nawet przejac role testera i potem jury relacje zdawac. 

ja mogę być w jury, ostrzegam jestem surowy jak W....(tu pada nazwisko na W), nie, nie, nie Muschel jury musi samo sprawdzić czy tester nie oszukuje. Wink
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości