Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci
#47
(26-09-2008, 13:26)_KOTKA link napisał(a): Rozumiem wściekłość i rozgoryczenie. Sama jestem rozczarowana osobą.
Ale… taka forma to dla mnie żenada. Jeśli chcecie linczu piszcie otwarcie… a nie uskuteczniacie insynuacje. Bo to się zwyczajnie mija z celem.
Jutro pojawią się tutaj posty, że Pan X wydmuchał Panią Y i czy przypadkiem nie jest więcej Pań XYZ.
Podejmijcie radykalne kroki, jak słusznie napisała zoha. Szkoda czasu na bezproduktywną pisaninie.
Wbrew pozorom prawo istnieje.

Brawo Marzenie:-))
A co to maja byc niby za ostrzezenia przed podloscia wyzej wymienionej Pani X skoro nie podaje sie tu jej nicka?
Twierdzenie "prawie wszyscy sie domyslaja" jest zalosne. Ja sie nie domyslam i NIE CHCE sie domyslac. Chcialbym WIEDZIEC!!
W innym przypadku watek mija sie z celem i jestem rozczarowana postawa tych "wiedzacych" milczaczych w imie "nie znizania sie do czyjegos poziomu"
Nie nazywanie rzeczy po imieniu zawsze jest zenujace.

Odsylam Was do oddusznika - tam caly czas piszecie zeby podawac KONKRETY poparte dowodami (uklon w strone Marcina) bo wszystko inne to zwyczajne insynuacje, ktorych nikt nie bierze powaznie. Tu tez nie ma czego brac powaznie, nie znajac osoby lubujacej sie w "pozyczkach"


(26-09-2008, 14:45)m link napisał(a): dobra luz babeczki :-) poniekad cel został osigniety juz nieprawdaz?...a co do szczegołow to mysle ze nikt nie sugerował danych personalnych ... nick byłby ok ... choc osoby inteligentne na bazie postu miały okazje sie domyslec o kogo biega ...  ja juz wiem komu kasy nie pozyczac, choc musze poracowac nad swa błyskotliwoscia ... :-)


NICK bylby nawet wiecej niz OK. W koncu jesli to nie jest bezpodstawnym rzucaniem  oskarzen pod adresem "niewinnej" i ma sluzyc ostrzezeniu, wypadaloby widziec przed kim sie strzec!
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 25-09-2008, 23:14
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 01:33
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 15:25
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 27-09-2008, 13:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 28-09-2008, 01:13
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 03:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez Wyglodzony - 28-09-2008, 13:17
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 14:16
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez __Jules__ - 29-09-2008, 16:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości