Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci
#46
mam rade dla osoby ... kup dobre winko ... bodajze chilijskie ... zadzwon i wybałagaj u kasi mozliwośc spotkania ... na spotkaniu spojz prosto w oczy i powiedz ... nie mam kasy mam problem... nie wiem kiedy oddam ... i starsznie mi jest przykro ... wtedy odzyskasz cześc siebie ... kasy juz nikt ci ne pozyczy ze znajomych ale odzyskasz troche godnosci ... jezeli kogos nie stac na szczerośc i odwage niech kasy nie pozycza bo go na ta pozyczke nie stac ... moj dłuznik nie przestał byc mym sredecznym przyjacielem za to ze nie oddawał w terminie ... lecz za to ze na poczatku wymyslał idiotyczne tłumaczenia a pozniej nie odbierał telefonow ... ostatecznie sam zwrot pozyczki był miły ale zachowania wczesniejszego nie naprawił ... a wystarczylo wpaśc z flacha i powiedziec słuchaj maniek mam problemy nie wiem kiedy oddam ale z pewnoscia jak bede miał kase to oddam od razu ...

to załozenie ze osoba jest ok ale nie jest na tyle odwazan aby tak uczynic o scenariuszu negatywnym na razie woele zapomniec ....

sorki za kontynuacje bo pewnie juz lepiej jak sie ten temat zakonczy ...
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 25-09-2008, 23:14
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 01:33
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 15:25
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 27-09-2008, 13:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 28-09-2008, 01:13
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 03:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez Wyglodzony - 28-09-2008, 13:17
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 14:16
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez m - 29-09-2008, 10:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości