Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci
#45
Jest parę typów ludzi jeśli chodzi o zobowiązania.

Jedni pożyczają i wcale nie mają zamiaru oddać, inni pożyczają i mają przysłowiowe "poślizgi" z przyczyn niezależnych od nich samych, kolejni zaś pożyczają i sprawa zwrotu pożyczki jest dla nich priorytetowa.
Jak wszyscy wiemy najgorsi są Ci pierwsi. Wystarczy zadać sobie pytanie, z kim mamy do czynienia i w ten czas podjąć właściwe kroki.
Jeśli sytuacja opisywana przez Kat, faktycznie tak wyglądała i wygląda, jest z dnia na dzień zwodzona, powinna podjąć bardziej radykalne kroki działania.

Czy miała prawo umieszczać taki post tutaj?
Ja bym od razu napisał imieniem i nazwiskiem ponieważ ludzką podłość trzeba piętnować. Wpadam w szał kiedy czasem słysze przez przypadek  " on/ona ma, to może poczekać, mi się nie przelewa" A czy osobie, która pożycza, kasa spadła z nieba?! Musiała się nazapier... żeby móc pożyczyć takim kretynom, którzy obwiniają potem cały świat, bo im się w życiu nie powiodło, i bezczelnie ktoś publicznie każe im oddać swoje pieniądze. Jak tak można?!

Kat moje zdanie znasz...


  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 25-09-2008, 23:14
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 01:33
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 15:25
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 27-09-2008, 13:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 28-09-2008, 01:13
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 03:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez Wyglodzony - 28-09-2008, 13:17
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 14:16
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez Valiant - 29-09-2008, 00:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości