Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci
#36
(27-09-2008, 16:27)elvien link napisał(a): a ja chciałam jedną rzecz zauważyć...
osoba, o której jest mowa - i o ile ja dobrze sie domyślam - pełni na czacie pełną funkcję.. czy to nie oznacza, że pelniąc ją jest godna zaufania??
i czy nadal jest w takim razie?

skoro została kwestia poruszona tutaj na forum, to znaczy, że to ostrzeżenie jest dla użytkowników czata erotycznego, a to oznacza chyba... że nie należy tworzyć aury zaufania wobec takiej osoby..

i chciałam napisać, że jeśli faktycznie jest to ta osoba, to tym bardziej mi przykro ..
i z drugiej strony cieszę się, że mam tę wiedzę, którą przekazała Kathi..
Kath.. nie musisz miec żadnych wyrzutów sumienia, że napisałaś o tym!
z mojej strony - podziękowania

Nie wiem czy w takiej "ukrytej" formie można mówić, o jakimkolwiek "ostrzeżeniu" większość, i tak nie wie o kogo chodzi.Mogą się tylko domyślać...
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 25-09-2008, 23:14
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 01:33
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 15:25
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 27-09-2008, 13:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez Marcin - 27-09-2008, 17:00
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 28-09-2008, 01:13
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 03:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez Wyglodzony - 28-09-2008, 13:17
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 14:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości