Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci
#9
Żadna to chwała, ale i ja jestem w  gronie tych naiwnych, która chciała pomóc … a wygląda na to, że została sponsorką czyjegoś pomysłu na łatwiejsze życie…
Wpisuję się tu również ku przestrodze, bo też potępiam takie zachowanie… i też jestem tym bardzo zdegustowana i zniesmaczona …
Ja upomniałam się o zwrot - ponad rok od pożyczki, w sumie dopiero niedawno... bo jak Kathi, mną też kierowało to głupie uczucie: no przecież mam się dobrze, a ona ma takie kłopoty - to jeszcze zaczekam.  [Mam teraz co prawda obiecany zwrot długu na koniec września… no, ale zapomniałam się upewnic, czy dotyczy to tego roku? :-\ ]… a wobec powyższych wpisów … nie mam już złudzeń, że go otrzymam w tym terminie… o ile w ogóle…

Chciałabym tylko jedno wiedziec … dlatego zapytam…

Powiedz nam tu wszystkim nasza koleżanko, [a wiem, że to przeczytasz]…jak można postępowac tak wobec osób, z którymi spędzasz tu tyle czasu, z dużą częścią realnie również... a które obdarzyły Cię  symaptią,  zaufały Ci  i wierzyły w Twoją prawdomównośc???
...no powiedz?

A Wy weźcie sobie do serca słowa Kathi :
Nie dajcie zrobic z siebie takiej idiotki, jak ja - osoby, ktora chciala pomoc i zostala wystrychnieta na dudka…

ola 
[b] Istnieją w ludzkim sercu struny, których czasem lepiej już nie dotykać... bo... ludzie, których kochasz są jak przepływające po Twoim niebie chmury… są na nim dłużej lub krócej, ale nigdy na zawsze … [/b]
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 25-09-2008, 23:14
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez wybredna__39 - 26-09-2008, 01:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 01:33
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 15:25
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 27-09-2008, 13:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 28-09-2008, 01:13
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 03:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez Wyglodzony - 28-09-2008, 13:17
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 14:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości