Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci
#6
I ja dołożę cegiełkę do tego postu ....zaraz będę "świętować" rocznicę pożyczenia wprawdzie nie tak dużej kwoty jak Kathi tej osobie ......bo tylko 100 zł .....ale mimo wszystko też pieniądz na który ja pracuję.Oczywiście numer z tym że bank tej osoby odrzucił przelew bo nie było pełnych danych mojego konta ( no a ja jestem melepeta totalna i nie wiem ze wystarczy numer konta zeby wplata wpłynęła)jest mi znany jakże dobrze .I tak jak Kathi miałam zapewnienia niejednokrotne ze już już pieniążki płyną do mnie ....o naiwności ludzka  Big Grin Posiadam dowód przelania kwoty na konto tej osoby a także wyciągi z mojego konta gdzie jasno i wyraznie są wszelkie operacje odnotowane ,więc wcisnięcie mi kitu typu ....przecież ja ci je już dawno oddalam .....niestety nie przejdzie .......tez lubiłam tą osobę i ufałam jej .....więc teraz mogę zacytować w stosunku do siebie przysłowie troszkę wprawdzie niekulturne ale jakże prawdziwe .....jak masz twardą dupę to miekkie serce i odwrotnie .....odnośnie Naszej ( bo jeszcze niejedna osoba się tu dopisze) trzeba mieć widocznie i dupę i serce twarde ....<pokłon>to by było na tyle
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 25-09-2008, 23:14
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez Blekitna - 25-09-2008, 23:15
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 01:33
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 26-09-2008, 15:25
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 27-09-2008, 13:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez niezla_sztuka - 28-09-2008, 01:13
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 03:23
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez Wyglodzony - 28-09-2008, 13:17
Odp: Kochajmy sie jak siostry, ale...rzecz o naiwnosci - przez lullaby - 28-09-2008, 14:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości