Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_
#31
(29-07-2008, 10:40)SAI link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=375.msg12180#msg12180 date=1217279894]
Droga Kasiu, słyszę całkiem dobrze więc te wykrzykniki są zbędne.
[14:21:45] _SQN_: techni gwarantuje Ci ze sie spotkamy
[14:21:48] _SQN_: a to nie bedzie mila rozmowa   
[14:22:02] _SQN_: a moich kolegow tez chcesz poznac?
[14:22:05] _SQN_: nie ma problemu.   

[19:21:53] ~sqn: Why idz poliz dupke operatorowi : P
[19:31:47] ~sqn: Mars osiedlowy kapusiu
[19:38:51] ~sqn: nie klnij!
[19:39:17] ~sqn: no i ok
[14:27:17] _SQN_: Sławek wiktoria

faktycznie, cała masa moich przekleństw Tongue

Nie będę się bronił, bo nie czuję się winny.Teraz możemy zrobić EOT.


Obrazanie swoja droga, ale za grozenie ban jak najbardziej sluszny

nawiazujac do tego:
[14:22:02] _SQN_: a moich kolegow tez chcesz poznac?

Szkoda ze sam nie potrafisz zalatwiac swoich spraw i jedyne co ci pozostalo to nawolywanie swoich kolegow. Ehh... W dzisiejszym swiecie juz nikt nie liczy wylacznie na siebie, :/ tylko "Twardziele" sie ostali tacy co to by w 10 sie rzucili na jednego...  Brudasy ktorzy nie maja honoru(Punk is Dead) przede wszystkim maja taka ideologie(10 na 1)

SQN sam w sobie nie jestes zly, tylko przestan sie popisywac przed gajowym i marsem pokazujac co to nie ty a moze beda z ciebie jeszcze ludzie.

pozdrawiam i zycze milego dnia
[/quote]

Po pierwsze: Jeżeli ktoś wypowiada się w takim temacie niby "znając mnie"?To prosiłbym aby to robił ze swojego stałego nicka, nie chce mi się odpisywać na posty ludzi którzy nie maja odwagi napisać czegoś z prawdziwego nicka.
Po drugie: Miło byłoby gdybyś poznał całą część loga, a nie to co jest na forum, ja Ci jej nie dam bo:
po 1) nie znam Cie.
po 2) nie mam zamiaru Cie poznawać.
techni obraził moich kolegów, mojego ojca.Więc ocenę mojego zachowania zachowaj dla siebie.
Po Trzecie: Nie jestem brudasem, żadnym punkiem, nie mam długich włosów, nie chodzę w glanach.

Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#32
(29-07-2008, 11:55)m link napisał(a): to juz koniec?  :'(

eee tam....to przeciez dopiero rozgrzewka:-))
Chwilowo nie ma dolewaczy oliwy do ognia, ufam ze sie zjawia, bo na forum NUDY.

A tak a propos - szkoda, ze do fulli nie trafia, ze cholernie duzo osob ma zastrzezenia do dwoch opow....szkoda, bo frekwencja w pokoju zdecydowanie maleje....
#33
(29-07-2008, 15:09)__Jules__ link napisał(a): A tak a propos - szkoda, ze do fulli nie trafia, ze cholernie duzo osob ma zastrzezenia do dwoch opow....szkoda, bo frekwencja w pokoju zdecydowanie maleje....

Szkoda, że niektórzy nie odróżniają "zastrzeżeń" od nagonki, czepiania się i głupich jazd...
Myślisz Jules, że gdyby te "zastrzeżenia" były poważne i poparte konkretnymi dowodami "winy" któregoś z opów to byliby oni tak bronieni przez nas? Nie sądzę, o czym wielokrotnie można było się tu przekonać - niejeden op "stracił stołek" za różne zachowania, wypowiedzi itp i osoby które o tym decydują znaja i czat i ludzi na nim bywających - odsyłam do wcześniejszej wypowiedzi Kathi kierowanej do Marcina - wiele wyjaśnia w tym temacie.
I proponuję nie dolewać oliwy do ognia pewnych zadymiarzy...

Pozdrawiam przedurlopowoWink

vec
Alkohol jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on
małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i
mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów.
#34
(29-07-2008, 16:24)vectra link napisał(a): I proponuję nie dolewać oliwy do ognia pewnych zadymiarzy...


Chętnie dolałabym tej oliwy... lubię jak coś się dzieje... adrenalinka, trybuny szaleją.  ;D
Pały, sztachety... ja prosta baba jestem, przemoc mnie kręci.

Tylko, kurde... to jest tak żenujące, że nie ma do czego dolewać...  :-[
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#35
wiecie co, to juz sie nudne robi.kocia...racja, zenada! wylaczcie kompa i idzcie pooddychac realnym zyciem. mamy lato. :] tyle mojego. ide porobic cos bardziej produktywnego niz marnowac czas czytajac wasze zale.
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
#36
(28-07-2008, 23:55)Marcin link napisał(a): (...)Po Drugie: Szkoda że w większości tylko opy uważają że to słuszna decyzja, no nic, użytkownicy i psy głosu nie mają.(...)

Skoro uzytkownicy zostali wywolani to sie wypowiemSmile

Moim zdaniem dobrze sie stalo! Zaluje tylko, ze ban bedzie trwal dwa tygodnie! Bo niby te dwa tygodnie cos zmienia? Watpie! Generalnie STOP bezkarnosci. Im szybciej tym lepiej dla pokoju.
Pesymista twierdzi, że wszystkie kobiety to nierządnice. Optymista nie twierdzi, że nie, ale ma nadzieje. JT
#37
chyba mial na mysli tych obiektywnych
#38
"Święta Trójca" znów urządza wojenkę podjazdową ?!

Czytam ten wątek i aż nie wierzę  ???
...gdyby nie było to takie "szczeniackie" - to było by nawet zabawne...
a za chamstwo (obojętnie czym spowodowane) osobiście dała bym stałego bana Smile


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#39
Dzika, nie przypomina ci to folwarku zwierzecego?

Pillock.
[color=green][b]Próżności[/b]...Ty moja ulubiona wado...!![/color]
#40
Ciekawe jakby wyglądała sytuacja..gdyby nie istaniała taka opcja jak BAN....
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości