Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sado Maso Club + kolysanka26/carotka
#41
Dobrze,

mam nadzieję, że wszyscy zdążyli się wypowiedzieć. Wink

Zacznijmy od początku:
uważam, że temat powinien być rozwiązany W OBRĘBIE pokoju (z Erota też znamy kołyskę z różnych stron, ale jakoś nigdy takiego problemu nie było), nie widzę również żadnych skarg z innych pokojów, to raz.
dwa - jeśli nie możecie się zgodzić w niektórych kwestiach, to się nie obrażajcie, umówcie się gdzieś i obgadajcie to.


Z tego, co widać żadne zachowanie nie jest "idealne". I nie oczekiwałabym tego. To całkiem naturalne, że ludzie się kłócą, nie zgadzają ze sobą, mają inne poglądy. Na tym to polega. Mimo wszystko - obie Panie proszę o wzajemną oziębłość - jeśli nie umiecie ze sobą współpracować, to nie zwracajcie na siebie uwagi. Często pomaga.

Jeśli chodzi o opów:
Nie da się wymagać od wszystkich jednakowej reakcji, bo niby z jakiej racji? Trzeba by zrobić milion case'ów wg wzorca "on mówi to - ja robię to", "on mówi to samo, ale dodaje koncówkę -a, ja robię to", poniekąd zabija indywidualność. Nie można ludziom mówić, co mają myśleć... Aczkolwiek nie przeczę, że fajnie by było, gdybyście sobie wypracowali jakąś strategię, tzw. KANONY, RAMY.


Ah. I jeszcze to posądzenie o hipokryzję w wykonaniu kołyski: moja droga - nikt nikogo nie osądza, nikt nikogo nie karze, nie wyciąga konsekwencji (ad sopów).


noSex słusznie zaproponował
Cytat:"żebyśmy skończyli w tym wątku z wyciąganiem rozmów prywatnych, nie dawali się ponieść emocjom, nie prali brudów. Bo to przecież nie prowadzi do rozwiązania problemów"

I tym właśnie chciałabym zakończyć. Uważam, że nie ma sensu prać prywatnych brudów (!) na forum, ba! Wydaje mi się, że problem, o którym piszecie wcale nie jest taki jednobiegunowy, a skoro nie jest - nie widzę sensu w dalszym obrzucaniu się błotem.


Cytat:Az sie nie moge nadziwic, ze ciagle jeszcze nie zamknieto tego watka....
Z doswiadczenia wiem, ze w takich wypadkach podaje sie mail pod ktory mozna kierowac zazalenia na opow czy tez innych userow.

mhm. bo f ładne pół godziny pisała tego posta, a w tym czasie się narobiło. Wink
(a poza tym - nie znam e-maila do waszych fullopów, a uważam, że to sprawa POKOJU, a nie POLCHATU)
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości