Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedługo wakacjeeee
#1
Kochani niedługo wakacyjki i dużo wolnego czasu.Wpisujcie gdzie w tym roku wybieracie się na opalanko i boskie nic nie robienie.
Naprawdę jaka jestem nie wie nikt
#2
[sup]Ja sie wybieram do pracy Big Grin [/sup]
...
#3
Morze Sródziemne,Bałtyckie,rzeka Wisła <janowiecko-kazimierzowsko> rzeka Swider,Pojezierze łęczyńsko-włodawskie,cyklinowanie i malowanie Smile
#4
[sup]kk a te dwa ostatnie to gdzie leżą? ;p [/sup]
...
#5
Wakacje?
A co to jest? <zeby>

a na poważnie:
żadne opalańsko i plaża (bleh, nuda). raczej: Szwecja, egzamin na prawko, małe przemeblowanko i MAM nadzieję, że ŻAGLE (bardzo tęskno) i jakieś "wypady" organizowane z-dnia-na-dzień.

o. aktywnie. Wink
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#6
W wakacje czeka mnie przeprowadzka.Nowy dom,nowe miejsce,wszystko nowe<szok>
"Nikogo nie obchodzą sińce upadłych aniołów."
#7
a mnie w wakacje czeka.......... a jeszcze sama nie wiem co  8)
plum...
#8
(09-06-2008, 23:38)monika_ link napisał(a): W wakacje czeka mnie przeprowadzka.Nowy dom,nowe miejsce,wszystko nowe<szok>

Nie szok tylko powodzenia! :*
...
#9
a ja sobie zrobie wycieczkeSmile
Kopenhaga-Hannover-Paryz-Marsylia-Barcelona-Madryt-Lisbona Smile

4 tygodnie po EuropieSmile

najpierw poodwiedzam rodzine, pozniej po znajomych bede jezdzilSmile

Ma ktos znajomych po drodze, to moze jeszcze waszych znajomych odwiedzeSmile))) ????
#10
Pojezierze Brodnickie - jesiorko, domek, spokój - wakacje "naukowe" (będę się uczyć do obrony, więc dobrze, że nie będzie za dużo rozpraszaczy Tongue) a we wrześniu - gdzieś na odstresowanie (jeszcze nie wiem gdzie, w zasadzie to mi wszystko jedno, byleby nad morze, hehe Tongue)
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości