Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
majówka w 3citi
#41
Kaaaaaaaaaaaaajtuś Big Grin Big Grin

baaardzo dziękujemy,
Mammooooo, Twe gotowanie dostarczyło mi jak zwykle nadwyżkę "kilową" - tym razem 3kg  :-\ ale spoksik, jakoś się zwali  Wink
Tatuś...a ten karabin to co tutaj ma?  Tongue
bardzo dziękujemy za gościnę Smile :***

Towarzyszom uciech wszelakich, również bardzo mocno Smile
dawno mnie tak brzuch od śmiechu nie bolał!! co się wyryczałam, z tegoż samego powodu, to moje  ;D

niechud, jak tam nie-wendy w pociągu?  ;D  Tongue

impreza też była super, szczególnie podróż  i "walka rąk" między moimi udami  Tongue


było BOSKO!
oby częściej!
tzn teraz w Wawie jakiś replay  ;D

niechud, szykuj rybę i smalec  Wink


ps sorka za godzinny przestój w łazience  Tongue


div&romek
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#42
Miło było bardzo Smile zapraszamy częściej - mam nadzieję, ze planowany replay w czerwcu wypali Smile
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów - wszystkich głupich mężczyzn
#43
[i][color=maroon]Czerwiec miał być u mnie? ;>
#44
Divi przestój trwał godzinę i 20 minutTongue.Dzieff z nie ma mowy więcej na twoją kuchnię się nie zgadzam ,wciąz czegoś mi w tej wawie brakujeSmile Bardzo bardzo dziękuję za cudowne 4 dni nie- wendy w pociągu porażka, pan obok mnie wiercił sie tak ,że mało go nie lutnęłam ,ale dzielna jestem i wytrzymałam ,nawet Niegieni nie marudziłam specjalnieSmileRybę oras smalec macie obligatoryjnie, może nawet jak będziecie grzeczni zrobię pasztet....
#45
(07-05-2008, 13:27)pinez link napisał(a): Miło było bardzo Smile zapraszamy częściej - mam nadzieję, ze planowany replay w czerwcu wypali Smile

koniecznie!

zrobimy mega imprezę Smile
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#46
Przypomniało mnie się....
A czy jakieś zdjęcia to dostanę z owej majówki?  :-\
Bo kilka osób robiło...to ja bym je chciała, tak?  ;D
dziękować  8)

Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#47
Dzikens ja nie posiadać Twojego maila! Ty podać, ja Ci wysłaćSmile
#48
niegi - ja już mieć  ;D
ale dziękować, a @ na GG Ci zostawię - tak na przyszłość ;>


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości