Ankieta: Czy techni powinien byc opem?
Tak
33.33%
6 33.33%
Nie
61.11%
11 61.11%
Dziekuje, nie wnikam
5.56%
1 5.56%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy techni powinien byc opem
#21
(30-03-2008, 13:11)BrotherFromMars link napisał(a): Przeciez mamy topici, "Lubie" i "Nie lubie"

Pinezka, nie mam opa, staram sie byc konsekwenty

Niezej podpisany szary user

I jest też topic "Zrobił się bałagan na czacie"założony kiedyś przez sasa..w którym są skargi na byłego operatora o nicku eskimoska.
Trzeba byłó tam narzekać :-P
#22
A czy ja na Ciebie narzekam?????

Czy rzeczywiscie przerost formy nad trescia dotyczy wiecej, niz jednej osoby?????? ??? ??? ???
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#23
(30-03-2008, 13:18)BrotherFromMars link napisał(a): A czy ja na Ciebie narzekam?????

Czy rzeczywiscie przerost formy nad trescia dotyczy wiecej, niz jednej osoby?????? ??? ??? ???

źle zrozumiałeś...Smile
#24
(30-03-2008, 13:20)lullaby link napisał(a): źle zrozumiałeś...Smile
bo ja wogole jakis malointelignetny jestem i ciagle pijany zreszta
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#25
Dlaczego tylko do techniego sa jakiejs obiekcje ze zle wykonuje swoje obowiazki????hmmm
#26
Nie tylko , ale temat jest O NIM , wiec piszemy O NIM.
Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
#27
(30-03-2008, 13:33)Haniia_ link napisał(a): Dlaczego tylko do techniego sa jakiejs obiekcje ze zle wykonuje swoje obowiazki????hmmm
Inni Twoim zdaniem nie zasluguja na posiadanie wladzy? Napisz i tak, ten topic pewnie zaraz zniknie
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#28
(29-08-2007, 09:44)kk link napisał(a): Zazalenia/skargi na userow jak i na opow, prosimy wysylac na  master-erot@o2.pl. Z forum beda usuwane.

Po raz kolejny zaczynamy rozmaiwaiać na temat pracy operatorów i po raz kolejny nie padają ani konkretne zarzuty, ani nie rodzi konkretna dyskusja. Jeśli nie potrafimy dyskutować, zaniechajmy bicia piany. Powyżej podałam adres, na który można wysyłać swoje  żale.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#29
(30-03-2008, 13:35)Marcin link napisał(a): Nie tylko , ale temat jest O NIM , wiec piszemy O NIM.

Heheheheheheheheheheheheheheheheh  .. he he he he...... ufffff.. wysiadam.
#30
(30-03-2008, 13:38)zuzanka link napisał(a): [quote author=kk link=topic=30.msg177#msg177 date=1188369896]


Zazalenia/skargi na userow jak i na opow, prosimy wysylac na  master-erot@o2.pl. Z forum beda usuwane.

Po raz kolejny zaczynamy rozmaiwaiać na temat pracy operatorów i po raz kolejny nie padają ani konkretne zarzuty, ani nie rodzi konkretna dyskusja. Jeśli nie potrafimy dyskutować, zaniechajmy bicia piany. Powyżej podałam adres, na który można wysyłać swoje  żale.
[/quote]
Zuza, czytaj prosze. Link zostal wyslany na masteropa
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości