Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie rozumiem ( kacik dla odwaznych)
#1
Piszcie  czego nie rozumiecie
Ja nie rozumiem  ludzi zarozumialych
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#2
Rasizmu...

...
#3
kobiet ...:-)
#4
chodzi o

nie rozumiem - akceptuję

czy

nie rozumiem - nigdy nie zaakceptuję, jestem wielkim przeciwnikiem?


bo jeśli to drugie to tylko (i aż) w takiej, szeroko pojętej sytuacji: krzywdzenie innych wiedząc, że nas by to skrzywdziło, o.

a jeśli to pierwsze - to... ja chyba bardzo mało rozumiem.

:-)

pzdr.
#5
Dort właśnie, czy chodzi Ci o nierozumienie typu "nie rozumiem języka chińskiego", czy "nie rozumiem jak można być tak podłym"?

Bo jeśli chodzi o pierwsze nierozumienie to dużo tego jest i mało ciekawe bo zbyt oczywiste, a jeśli to drugie, to nie rozumiem jak w imię miłości można zabijać, na przykład.
#6
mężczyzn!!! ;-)
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#7
chamstwa, glupoty (nie majacej nic wspolnego z tym, czy ktos jest inteligentny czy nie Tongue ), nietolerancji, walki na smierc i zycie, kiedy gra niewarta swieczki, marudzenia, pesymistow.

Acha i Mariuszqa tez nie rozumiem, no.. JAK TO?? Przeciez baby zazwyczaj sa tak latwe do przejrzenia, wierz mi Wink

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#8
tego topicu  ;D
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#9
(15-03-2008, 18:38)zofija link napisał(a): Dort właśnie, czy chodzi Ci o nierozumienie typu "nie rozumiem języka chińskiego", czy "nie rozumiem jak można być tak podłym"?

Bo jeśli chodzi o pierwsze nierozumienie to dużo tego jest i mało ciekawe bo zbyt oczywiste, a jeśli to drugie, to nie rozumiem jak w imię miłości można zabijać, na przykład.
Zofio wybor nalezy do Ciebie  Wink
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#10
(16-03-2008, 12:43)BrotherFromMars link napisał(a): tego topicu  ;D
Bracie  i o to wlasnie chodzi ...yyyyyyy.. teraz rozumiesz ?
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości