Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czemu sluzy forum (wydzielone z biseksualizm)
#1
Czytam te wypowiedzi...
i sie zastanawiam...
czy wrzucając temat: "Analiza skał wulkanicznych na Wenus" też będziecie sobie skakać do gardeł i/lub będziecie robić wycieczki osobiste pt "bo Ciebie kur..a nie lubię"

Zamiast rzeczowej dyskusji walicie dziecinne teksty.

A może taki jest sens tego forum?

Seth
A kto umarł..ten..nie żyje..
#2
(24-02-2008, 17:58)Seth link napisał(a): A może taki jest sens tego forum?

Temu panu gratulujemy wygranej.
#3
(24-02-2008, 21:15)blinker link napisał(a): [quote author=Seth link=topic=221.msg8968#msg8968 date=1203865126]
A może taki jest sens tego forum?

Temu panu gratulujemy wygranej.
[/quote]

co poeta chciał rzec?
/będę mało oryginalny i poproszę o objaśnienie/
A kto umarł..ten..nie żyje..
#4
że się nie mylisz się

.
#5
what she said
#6
(24-02-2008, 17:58)Seth link napisał(a): Czytam te wypowiedzi...
i sie zastanawiam...
czy wrzucając temat: "Analiza skał wulkanicznych na Wenus" też będziecie sobie skakać do gardeł i/lub będziecie robić wycieczki osobiste pt "bo Ciebie kur..a nie lubię"

Zamiast rzeczowej dyskusji walicie dziecinne teksty.

A może taki jest sens tego forum?

Seth


Juz od jakiegos czasu zadaje sobie to pytanie. I wlasnie doszlam do wniosku, ze nic tu po mnie.
J.
#7
Sugerowałabym utworzyć nowy wątek o Forum i przenieść od wypowiedzi 117, które nijak mają się do pierwotnego tematu.
Myślę, że na temat reguł panujących na forum, padłoby wiele ciekawych komentarzy.

Tymczasem pozdrawiam wiosennie  Wink
"Nie sądziłem, że na świecie jest aż tylu idiotów - dopóki nie zobaczyłem Internetu"
S.Lem
#8
(24-02-2008, 17:58)Seth link napisał(a): Czytam te wypowiedzi...
i sie zastanawiam...
czy wrzucając temat: "Analiza skał wulkanicznych na Wenus" też będziecie sobie skakać do gardeł i/lub będziecie robić wycieczki osobiste pt "bo Ciebie kur..a nie lubię"

Zamiast rzeczowej dyskusji walicie dziecinne teksty.

A może taki jest sens tego forum?

Seth

(24-02-2008, 21:15)blinker link napisał(a): [quote author=Seth link=topic=221.msg8968#msg8968 date=1203865126]
A może taki jest sens tego forum?

Temu panu gratulujemy wygranej.
[/quote]

Brak moderacji ot co Smile

Skoro są osobiste wycieczki - moderator informuje użytkownika, ze publiczne forum nie jest dla nich odpowiednim miejscem. Takie sprawy proszę wyjaśniać na PRIV. Jeśli to nie pomaga, user dostaje ostrzeżenie... Gdy sytuacja dalej się powtarza, sprawa trafia do mnie i [Obrazek: ban.gif]

Nie ma czegoś takiego. Bo jest tylko marudzenie, ze na forum ludzie źli i obrażają innych....
I jaki ten świat straszny...

Mody zabierzcie się do roboty...  Smile



Donald matole - wypierdalaj!
#9
(25-02-2008, 14:19)Borowianin link napisał(a): Brak moderacji ot co Smile

Skoro są osobiste wycieczki - moderator informuje użytkownika, ze publiczne forum nie jest dla nich odpowiednim miejscem. Takie sprawy proszę wyjaśniać na PRIV. Jeśli to nie pomaga, user dostaje ostrzeżenie... Gdy sytuacja dalej się powtarza, sprawa trafia do mnie i [Obrazek: ban.gif]

Nie ma czegoś takiego. Bo jest tylko marudzenie, ze na forum ludzie źli i obrażają innych....
I jaki ten świat straszny...

Mody zabierzcie się do roboty...  Smile



chyba się poryczę ze śmiechu!!!

albo nie, poczekam aż mody przeniosą te jakże uwlaczające wspaniałej dyskusji posty do tematu o forum..

can't wait!
#10
A co to wlasciwie jest "wycieczka osobista"?







  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości