Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia
#3

Kocham, lubię, szanuję cały rok. Generalnie lubię ludzi i kto mnie zna, to o tym wie.
Niepotrzebuję szczególnych Świąt by Komuś dać odczuć jak ważny jest w moim życiu.

Święta czy nie święta, czy jak je autorka topicu określiła "Dni Przypomnienia" obchodzę.
Po części dlatego, że tak mnie wychowano. Wpojono mi pewne daty i określony rodzaj zachowania. Fakt, jestem dorosła i teraz nikt nie może mi kazać akurat 26 maja lecieć do Mamy z kwiatami, ale wiem, że dla Niej to jest ważny dzień i niezależnie od tego jak często w inne dni nie otrzymywałaby ode mnie kwiatów, to brak choćby życzeń w tym dniu byłby dla niej bardzo przykry.. Przy obchodzeniu więc takich Dni jak Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dzień Dziadka biorę pod uwagę stosunek tych osób do kwestii obchodzenia takich świąt.

Dzień Dziecka... Sama nie obchodzę od dawna, aczkolwiek nie ukrywam. że Mama robi mi niespodzianki  Smile Wydaje mi się, że mój Syn ma ciągle Dzień Dziecka - przynajmniej staram się aby był szczęśliwy. Nie wyobrażam sobie jednak, by nie podarować mu czegoś tego dnia skoro Mały ma świadomość, że takie Święto istnieje i np. na nie czeka.. Dziecko rządzi się trochę innymi prawami  Big Grin (vide: Wróżka Zębuszka  Wink).

Dzień Zakochanych. Nie ukrywam jest to dzień z gatunku tych, co to nie zdążono mnie obchodzenia jego nauczyć. Jak dla mnie stosunkowo krótko istnieje w polskim kalendarzu.
Nie miałam nigdy okazji jakoś szczególnie go obchodzić - albo byłam sama albo w stadium spadkowym związku. Zazwyczaj dużą wagę przywiązywałam do daty poznania się.
Zdaję sobie sprawę, że w pewnych kręgach jest modne wyśmiewanie się z tego dnia i wybrzydzanie. Podobnie jednak jak zalew miłości, serduszek, misiów itp. do mnie nie przemawia - równie mocno nie przemawia do mnie pokazywanie ostentacyjne, że jest się "ponad".

Nie wiem..może kiedyś się zdarzy, że będę obchodziła ten Dzień.

Póki co podobnie jak KOTKA jestem zdania, że niech każdy sobie obchodzi te święta, które chce Smile

Pozdrawiam,
A.
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
  


Wiadomości w tym wątku
Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez niezla_sztuka - 14-02-2008, 11:50
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez _Leia_ - 14-02-2008, 14:01
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez niezla_sztuka - 14-02-2008, 14:02
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez niezla_sztuka - 14-02-2008, 14:10
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez m - 14-02-2008, 15:47
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez m - 14-02-2008, 16:37
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez kk - 14-02-2008, 17:04
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez zofija - 14-02-2008, 17:26
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez f - 14-02-2008, 19:07
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez lullaby - 14-02-2009, 02:44
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez zofija - 14-02-2009, 16:16
Odp: Walę.tynki i inne Dni Przypomnienia - przez niezla_sztuka - 15-02-2009, 14:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości