•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 33
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 marca?
#31
moulin rouge

czyli za...wiadomo co  Wink



p.s. zapraszam musch Smile tylko wiesz, tak po cichu, co by jakiś plot nie było Tongue
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie
#32
Witam wszystkich.
Pomysł jak zawsze dobry , spotkać sie dobra rzecz.
JA bede z Wami raczej myślami.
Pozdrawiam
#33
Zatem Szanowne Panie, decyzja szybka. Dajcie mi znac to sie temat popchnie w Centrum Janki tfuuuuu w Casablance do przodu. Info tylko mailem prosze
Jeżeli nie podoba Ci się mój styl jazdy, zejdź z chodnika...
#34
Jestem za zlotem dniakobietyprlu w CasablanceSmile
Co do przebran - nie mam pomyslu.

Co do zlotow wyjazdowych w tzw pampe, to ja jednak moze przypomne o dorocznych od 7 (!!!) lat wyjazdach do Gizycka/Wilkasow. Jest to tradycja, wywodzaca sie wprawdzie z czatu owmorde (ktory niektorzy byc moze pamietaja), ale bywaly tam rowniez zloty laczone - pamietam np. taki, na ktorym bylo sztuk 46, a odbywal sie on w Twierdzy Boyen w Gizu...Smile)

Wiec nie pitolic, ze takich zlotow nie bylo Tongue

A w tym roku tradycyjnie, tez sie wybieramy do Wilkasow, a ile i kto, to sie zobaczy Wink

Pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#35
(09-02-2008, 18:52)Kathi link napisał(a): A w tym roku tradycyjnie, tez sie wybieramy do Wilkasow, a ile i kto, to sie zobaczy Wink

Ja na 100% !!!!!!!!!!!!!! Żeby nie wiem co i nie wiem jak  >Sad
Chyba tylko kataklizm mógłby mnie zatrzymać! W ubiegłym roku nie byłam - w tym MUSZĘ. Chcę. Pragnę. Ot i tyle.

Co do zlotu 8 marca - nie da rady, mam wykłady (nie czuję że rymuję Tongue)

Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#36
No dobrze.

godzina 18 ósmego marca? (to sobota, więc nie powinno być problemu a'la "kończę o 18" <zeby> ;P)

+ ja tam się przebiorę za faceta,
chcę zrobić naszym "panom", a właściwie "paniom" Dzień Kobiet.
(Dorian Gray normalnie)
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#37
No to dla tych, co z racji uwarunkowan biologicznych tamtych okresow nie pamietaja, albo pamietaja bardzo slabo: peerelu nigdy nie lubilem! Nie lubie! I nie bede lubil!
      Pozdro  (-:
Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
#38
w kwestii spotkania i to w Centrum Janki vel casablance jestem za, za faceta przebierac sie nie bede ,bo nie amm co zrobic z tymi noo.. teges..... :Smile
#39
A nie musisz. ;P
ja mogę być Twoim facetem.
hyhyhy.


no dobrze, jeszcze raz:
GODZINA 18?
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
#40

18 pasuje. A i tak będziemy się pewnie zjeżdżać stopniowo.

Czy mamy już dj'a?  (Bartek, Bartek!!!)  ;D
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 33
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości