Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin pokoju Erotyczny.
#1
Szanowny Użytkowniku,

Witamy Cię na w naszym pokoju. Został on założony, by umożliwić wymianę myśli i poglądów. Ma również służyć jako miejsce spotkań, rozmów mniej lub bardziej poważnych oraz - przede wszystkim - dobrej zabawy. Będziesz tu mile widziany, jeśli zechcesz zastosować się do kilku prostych zasad:


I. Zasady ogólne:

1. Prawo do przebywania w pokoju "Erotyczny" mają osoby, które ukończyły 16 lat, z tego powodu nicki, przy których widnieje cyfra (z zakresu 10-15) lub data sugerująca, że dany użytkownik ma mniej niż 16 lat, będą wypraszane.  
2. Pamiętaj, że choć czat to miejsce publiczne i ogólnodostępne - to jesteś tu gościem. Każdy pokój ma swojego Właściciela - i to Właściciel jest jedyną osobą określającą prawa i obowiązki innych użytkowników. Jeśli nie będziesz ich przestrzegał - możesz zostać z pokoju wyproszony.
3. Szanuj cudzą prywatność - nie ujawniaj informacji o innych osobach, które zostały Ci powierzone. W rozmowach na mainie staraj się używać nicków, a nie imion osób, które tu poznałeś.
4. Bądź uprzejmy i tolerancyjny, nie dawaj się wciągać w kłótnie. Nie używaj wulgaryzmów. Nie wymuszaj rozmowy, nie bądź złośliwy ani nachalny. Dbaj o kulturę języka.
5. Pamiętaj, ze to jest polski czat i językiem obowiązującym na mainie jest język polski. Operator może wyprosić z pokoju osoby, które posługują się innymi językami i których wypowiedzi nie jest w stanie zrozumieć i ocenić.
6. "Kolorki" (tzn. kolorowe nicki) przyznawane są osobom, które wyrobiły sobie dobrą opinię wśród innych Użytkowników aktywnie uczestnicząc w czacie. Są rodzajem wyróżnienia i wyrazem uznania - nie przyznaje się ich "na prośbę" nowym, nieznanym Użytkownikom.
7. Stosuj się do poleceń operatorów. Bezwzględnie i natychmiastowo. Operatorzy nie mają obowiązku tłumaczyć się ze swoich decyzji (choć zwyczajowo udzielają informacji, dlaczego taką ,a nie inną podejmują), a decyzje te są ostateczne. Jeśli uważasz, że Operator podjął błędną decyzję i/lub naruszył Twoje prawa - możesz zgłosić to wysyłając wiadomość na adres: master-erot@o2.pl.

II. Admini (Operatorzy, Opy):

1. Są zobowiązani do bezstronności i służenia Użytkownikom radą i pomocą w zakresie spraw dotyczących pokoju "Erotyczny" - w miarę ich możliwości, wiedzy i czasu. Prosimy Użytkowników o cierpliwość i wyrozumiałość - Operator bywa często zapracowany i odpowiada kilku użytkownikom jednocześnie - stąd też być może trzeba będzie poczekać na jego pomoc.
2. Winni być bezstronni i zapewnić przestrzeganie postanowień niniejszego regulaminu przy użyciu dostępnych środków przymusu - tj. czasowego lub trwałego usunięcia Użytkownika z pokoju.
3. Rozstrzygają wszelkie kwestie nieokreślone niniejszym Regulaminem.
4. Powoływani są spośród Użytkowników przez MasterOpów pokoju. By zostać Operatorem wymagany jest długi staż, pozytywna opinia innych Operatorów, znajomość bywalców i problematyki pokoju, wysoka kultura osobista i biegłość w posługiwaniu się poprawną polszczyzną. Nie przyznajemy uprawnień operatora "na prośbę", "w zamian za coś" etc.
5. Lista Operatorów pokoju "Erotycznego" znajduje się pod adresem: http://erotops.polfan.pl/

III. W pokoju "Erotyczny" zabronione jest:


1. obrażanie innych Użytkowników i prowokowanie kłótni (gdy jednak zdarzy się, że nie będziesz w stanie uniknąć sporu - wyjaśniaj to na priv z osoba zainteresowaną - tak, aby pozostałych userów w dany spór nie angażować),
2. floodowanie i umieszczanie w pokoju flooderów, botów, snickersów,  używanie nadmiernej ilości obrazków, urządzanie quizów, ankiet, konkursów etc. bez zgody administratora, podawanie jakichkolwiek adresów internetowych - stron www, serwerów ftp etc. oraz prowadzenie jakiejkolwiek działalności reklamowej, handlowej i marketingowej,
3. "zaśmiecanie maina",  UŻYWANIE FUNKCJI "teraz słucha" (ALT+W, /me) oraz pisanie wielkimi literami (z włączonym Caps Lockiem, Shiftem),
4. podawanie na mainie numerów telefonów, numerów (lub identyfikatorów) komunikatorów,
5. podszywanie się pod innych Użytkowników oraz ujawnianie na mainie jakichkolwiek informacji o innych Użytkownikach czatu lub osobach trzecich bez ich wiedzy i zgody,
6. podawanie na mainie informacji o odpłatnym świadczeniu usług seksualnych lub poszukiwaniu takowych (dotyczy to również sponsoringu),
7. kibicowanie (pojęte szeroko, tak "sportowe" jak i np. stronom sporu),
8. publiczne (na mainie) krytykowanie decyzji podjętych przez Operatora,
9. zachęcanie do łamania prawa (w tym również, na co chcemy zwrócić szczególną uwagę, czynne i bierne propagowanie używania narkotyków oraz zachęcanie osób niepełnoletnich do stosowania używek),
10. przebywania na więcej niż jednym nicku
* jeśli użytkownik napisze równo 25 lub więcej JEDNAKOWYCH znaków i/lub równo 3 lub więcej JEDNAKOWYCH linijek tekstu - zostaje automatycznie wyproszony przez bota (za flood).
Tym samym informujemy, że lista noflood na bocie przestaje istniec (= nie ma wyjątków, szczególnych nicków, ktore za flood nie będą kopane)
przyklady:
1) aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - flood (25 znaków)
2) jest ktoś?
jest ktoś?
jest ktoś?
flood (3 jednakowe linijki)IV. Zakazane jest używanie nicków, które:

1. wprost lub w zawoalowany sposób mogą się kojarzyć z świadczeniem lub poszukiwaniem odpłatnych usług seksualnych (dotyczy to również sponsoringu),
2. są wulgarne, przekraczają granice dobrego smaku lub mogą wskazywać na naruszenie bądź zamiar naruszenia polskiego prawa (np. sugerują kazirodztwo, pedofilię, zoofilię etc.),
3. w jakikolwiek sposób mogą kojarzyć się z narkotykami bądź religią,
4. nawiązują do nazwisk i przezwisk osób publicznych (zarówno postaci historycznych jak i współczesnych),
5. godzą w dobre imię bądź naruszają prawa jednostki, rasy, narodu, wyznania, mniejszości narodowej, seksualnej etc.,
6. są "klonami" - tzn. nickami tymczasowymi będącymi kopią nicków stałych, zarejestrowanych przez innych Użytkowników,

W każdym przypadku WYŁĄCZNOŚĆ oceny dopuszczalności użycia danego nicka przysługuje Operatorom czatu.

Dziękujemy za zapoznanie się z regulaminem, życzymy przyjemnego jego przestrzegania oraz oczywiście - miłych chwil spędzonych w pokoju "Erotyczny".


"Erotyczny Team"

PS. Link do regulaminu - http://erotyczny.polfan.pl
[color=gray][size=7]/recoveryourlife
/if looks could really kill, then my profession would be staring...[/size][/color]
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości