•  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • Dalej 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moj "Hans" i nasza (moja i Hansa) problematyka "rozgotowanego makaronu"
#31
(31-03-2008, 23:24)Cindy_ link napisał(a): Muszel ..natrzyj pokrzywa , ponoc sprawdzone i dziala.
Powodzenia.

W koncu konstrunktywna propozycja. Moze nie stwardnieje ale napewno troche od tego spuchnie. Zuch dziewczyna ! Tak trzymac !
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#32
(31-03-2008, 19:38)kk link napisał(a): Wstyd isc do jednego lekarza Smile ale nie wstyd rozwiesic plakat i dac go do przeczytania setce przechodni.
Aczkolwiek  pewien typ ekshibicjonizmu ,moze podniecac Wink

ps .Jul ,wszędzie bywaja stare gazety ,a nawet akwaria z zywimi rybkami<takie wzrokowe spa> Wink

Kazdy ma jakies hobby. A troszke pokazywania naparwde mnie podnieca...ale tak troszke tylko. Wole zdecydowanie podgladanie.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#33
(01-04-2008, 00:28)Cindy_ link napisał(a): hmmm.. z miekkiego jak makaron wydobyc nasienie?
da sie tak? ;D

Kiedys to kurde i mala rodzine afrykanska tym bialkiem bym podczas suszy od smierci glodowej ocalil ale to juz dawno nie te czasy. Teraz to tylko kapie jak z nieszczelnego kranu ani jednej zmarszczki nie wygladzisz taka skromna maseczka.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#34
(01-04-2008, 10:49)Muschelsucher link napisał(a): [quote author=kk link=topic=292.msg10117#msg10117 date=1206981483]
Wstyd isc do jednego lekarza Smile ale nie wstyd rozwiesic plakat i dac go do przeczytania setce przechodni.
Aczkolwiek  pewien typ ekshibicjonizmu ,moze podniecac Wink

ps .Jul ,wszędzie bywaja stare gazety ,a nawet akwaria z zywimi rybkami<takie wzrokowe spa> Wink

Kazdy ma jakies hobby. A troszke pokazywania naparwde mnie podnieca...ale tak troszke tylko. Wole zdecydowanie podgladanie.
[/quote]

JAFO :-)
#35
(01-04-2008, 00:03)_Leia_ link napisał(a): Post kk naprowadził mnie na jeden dotąd nieporuszony aspekt zaburzeń erekcji. Mianowicie dość często się zdarza, że zaburzenia erekcji powodowane są infekcją bateryjną nasienia. Żeby się upewnić/wykluczyć taką przyczynę należy oddać nasienie do zbadania (podobnie jak się daje do zbadania np. mocz). Może się okazać, że wszystkiemu winna jest jakaś bakteria i celowy antybiotyk w stosunkowo krótkim czasie załatwia problem.
Tak, tak - to co najgorsze dla panów zazwyczaj to wręczenie pojemniczka pani w laboratorium  Wink

Zaburzenia erekcji moga również występować jako efekt uboczny przyjmowania niektórych leków (choroby o charakterze przewlekłym jak np. nadciśnienie). Podobnie jak wyżej - należy się skonsultowac z lekarzem.

Smile

Przyjade do Ciebie na konsultacje. Widze, ze specjalistka jestes. Pobierzesz mi porobke na badanie i zobaczymy co bedzie  ;D.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#36
(01-04-2008, 10:54)Muschelsucher link napisał(a): [quote author=_Leia_ link=topic=292.msg10120#msg10120 date=1206997408]

Post kk naprowadził mnie na jeden dotąd nieporuszony aspekt zaburzeń erekcji. Mianowicie dość często się zdarza, że zaburzenia erekcji powodowane są infekcją bateryjną nasienia. Żeby się upewnić/wykluczyć taką przyczynę należy oddać nasienie do zbadania (podobnie jak się daje do zbadania np. mocz). Może się okazać, że wszystkiemu winna jest jakaś bakteria i celowy antybiotyk w stosunkowo krótkim czasie załatwia problem.
Tak, tak - to co najgorsze dla panów zazwyczaj to wręczenie pojemniczka pani w laboratorium  Wink

Zaburzenia erekcji moga również występować jako efekt uboczny przyjmowania niektórych leków (choroby o charakterze przewlekłym jak np. nadciśnienie). Podobnie jak wyżej - należy się skonsultowac z lekarzem.

Smile

Przyjade do Ciebie na konsultacje. Widze, ze specjalistka jestes. Pobierzesz mi porobke na badanie i zobaczymy co bedzie  ;D.
[/quote]

Muszelku na te konsultacje to ja Ciebie wyśle do pana doktora  ;D

Cwaniak  Tongue
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#37
(01-04-2008, 12:12)_Leia_ link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=292.msg10146#msg10146 date=1207036452]
[quote author=_Leia_ link=topic=292.msg10120#msg10120 date=1206997408]

Post kk naprowadził mnie na jeden dotąd nieporuszony aspekt zaburzeń erekcji. Mianowicie dość często się zdarza, że zaburzenia erekcji powodowane są infekcją bateryjną nasienia. Żeby się upewnić/wykluczyć taką przyczynę należy oddać nasienie do zbadania (podobnie jak się daje do zbadania np. mocz). Może się okazać, że wszystkiemu winna jest jakaś bakteria i celowy antybiotyk w stosunkowo krótkim czasie załatwia problem.
Tak, tak - to co najgorsze dla panów zazwyczaj to wręczenie pojemniczka pani w laboratorium  Wink

Zaburzenia erekcji moga również występować jako efekt uboczny przyjmowania niektórych leków (choroby o charakterze przewlekłym jak np. nadciśnienie). Podobnie jak wyżej - należy się skonsultowac z lekarzem.

Smile

Przyjade do Ciebie na konsultacje. Widze, ze specjalistka jestes. Pobierzesz mi porobke na badanie i zobaczymy co bedzie  ;D.
[/quote]

Muszelku na te konsultacje to ja Ciebie wyśle do pana doktora   ;D

Cwaniak  Tongue

[/quote]

Za pozno. Na mysl o pobieraniu przez Ciebie sam juz probke oddalem. Reflex jakis chyba czy cholera wie.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#38
(01-04-2008, 12:29)Muschelsucher link napisał(a): Za pozno. Na mysl o pobieraniu przez Ciebie sam juz probke oddalem. Reflex jakis chyba czy cholera wie.

mówiłam, że wbrew pozorom się udaje    Wink Big Grin 
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#39
(01-04-2008, 12:37)_Leia_ link napisał(a): [quote author=Muschelsucher link=topic=292.msg10151#msg10151 date=1207042162]

Za pozno. Na mysl o pobieraniu przez Ciebie sam juz probke oddalem. Reflex jakis chyba czy cholera wie.

mówiłam, że wbrew pozorom się udaje    Wink Big Grin 

[/quote]
W koncu mam juz wprawe.
Najladniejszym zwierzatkiem jest slimaczek.
#40
Mushel :X w sklepie muszelek szukałeś?

Francuzi podobno codziennie świeże mająTongue
...
  
  •  Wstecz
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 10
  • Dalej 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości