Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przetłumaczyć wideo?
#1
Witam! Pomoc z poradami, jak tłumaczyć filmy z YouTube online? Czy w Internecie są teraz takie programy lub usługi, w których można przetłumaczyć wideo?
#2
Znam trochę angielski i dlatego nie mam problemów z tłumaczeniem wideo. Dla takich osób, które nie znają języków obcych, istnieje wiele programów tłumaczeniowych, na przykład VIDBY. To jedna z najlepszych usług online. Polecam go używać, nie pożałujesz. Tłumaczenie nie jest drogie - 0,9 USD za minutę, jakość tłumaczenia jest najlepsza, warto.
#3
Są specjalistyczne biura tłumaczeń i wydaje mi się, że właśnie korzystanie z takich usług jest czymś niezwykle ważnym oraz pomocnym. Muszę dodać, że fajnie jest wiedzieć sporo więcej o samych językach obcych. Jak dla mnie bardzo fajnie na stronie https://dogadamycie.pl/blog/jezyk-ukrain...ich-jezyk/ przedstawiono historię języka ukraińskiego.
#4
Dzięki za radę. Rzeczywisty!
#5
W sumie wiele jeszcze również zależy od tego jakiego rodzaju to ma być film. Jak dla mnie bardzo fajnie na stronie http://build-lapse.com/zdjecia-i-filmy-z...cjalistow/ przedstawiono kwestię oferty filmowania z powietrza. Takie usługi moim zdaniem są bardzo fajne.
#6
Nie wiedziałem że są takie opcje. Smile
#7
Jak wykonać takie tłumaczenie? Macie jakąś metodę?
______________
https://galter.pl/
#8
Wystarczy skorzystać z odpowiedniego programu lub zlecić komuś transkrypcje.
-------------------------------------------------------
ubrania damskie
#9
Niestety ja nigdy takich tłumaczeń nie zlecałem, ale na ten moment najbardziej jestem zainteresowany tym jakie są gwary oraz języki używane w Polsce. Zacząłem się tym interesować i nawet w artykule https://turbotlumaczenia.pl/blog/jakie-s...-polskich/ udało mi się znaleźć o wiele więcej informacji na ten temat.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości