Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co robimy kiedy się nie kłócimy na forum, czyli nasze pasje
#11
hm...

Poezja
Malarstwo
Moda
Plotki


Big Grin
a tak poważnie

Wyjazdy! Wszystkie dobrowolne i niezmiernie uniespodziankowane niespodziewanymi niespodziankami ;-P
Grillowanie Spotkania w szerszym gronie zawsze umacniają więzi  8)
PSUCIE!!!!

Wink
Donald matole - wypierdalaj!
#12
Ksiazki
Muzyka
Ludzie - nocne Polakow rozmowy
podroze
praca (tak, takTongue)

i takie tam, rozne Wink

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#13
No więc.. bo to jest tak... co mi w duszy gra....
literatura....
muzyka... w szczególności ta mroczna.....
grafika.....
balet... nie mylić z baletami w sensie imrezowym Tongue
muzea.... uwielbiam chodzić po muzeach szczególnie sztuki.....
obserwowanie ludzi.....
praca..... za długo jak mam wolne to mi na mózg pada 8)
poznawanie świata... podróże... te małe i te duże...
kot... mój łan end onli tenuś junior  ;D

8)
plum...
#14
To moze i ja sie dopisze )                                                                                                      Bardzo lubie wrecz kocham muzyke )nastepnie to ;                                                                  sport(tylko i wylacznie speewdway),fotografia ,zbieranie grzybow ,staroci.wedkarstwo i czytanie ksiazek ,chybaq wymienilam te najwazn ioejsze zainteresowania )))
#15
A ja kocham Konie , mam na ich punkcie bzika i są moją odskocznią od codzienności .Kiedy na nie  patrze sie uspokajam , wszystkie problemy odchodzą na bok .Uwielbiam cwałowac przez pola ,lasy      ( szum w uszach , łzy w oczach i nic nie widać tylko gonić przed siebie ).Ściganki i skoki przez  przeszkody podnoszą mi ciśnienia - normalnie orgazm  ;D
Praca też jest moją pasją
Długie spacery
Gotowanie , testowanie potraw
Taniec (mogę przetańczyć całą noc i ciągle mi mało )
Ostatnio zafascynowana jestem piłką nożną i chyba zostane kibicem  Wink

Pozdrawiam Smile
W życiu piękne są tylko chwile Smile
#16
Kiedys to bylo czytanie, wrecz pochlanianie ksiazek, jeszcze do niedawna uwielbialem ukladac puzzle
ale taka moja prawdziwa, wielka pasja jest DZEM, a w szczegolnosci niezyjacy wokalista Ryszard Riedel, pasjonuje mnie zglebianie historii Jego zycia, wyszukiwanie i zbieranie wszelkich niepublikowanych materialow - zapiski audio i wideo z roznych prob, mniejszych badz wiekszych koncertow, audycji radiowych i telewizyjnych (podobno w archiwum telewizji polskiej jest sporo tasm z koncertami Dzemu ktore "gdzies sie zapodzialy"  >Sad moglbym tam tego szukac wiele dni i nocy zeby to wszystko odnalezc...
"pozwól mi spróbować jeszcze raz, niepewność mą wyleczyć, wyleczyć mi..."
#17
ja lubie kolekcjonowac zeschlaki z nosa to chyba tyle. czasami interesuje sie zjawiskiem kobieta.
#18
Juzefek, przeczytaj wiadomość, którą wysłałam Ci PW.
Przeczytaj i zastanów się nad tym, co napisałam.
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
#19
Natomiast ja lubię coś upichcić w swojej kuchni. Tak... Uwielbiam gotować i eksperymentować w moich czterech ścianach. Teraz to nawet planuje kupić nowe patelnie, całkiem fajne tutaj vhttps://gerlach.pl/patelnie-granitowe znalazłam. Wiadomo, jak się używa czegoś wielokrotnie, to z biegiem czasu się zużyje. Dlatego czas przyszedł na zmiany.
#20
Ja za to w wolnych chwilach ulepiam sobie przygotować pyszną kawę za którą wprost przepadam. Jeśli ktoś tak samo lubi kawę jak i ja to polecam od razu doskonałe akcesoria z https://www.nespresso.com/pl/pl/order/ac...s/original gdyż wiem po sobie, że mogą być one bardzo przydatne.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości