Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
List do Swietego Mikołaja...
#1
Przyjmijmy, ze Swięty Mikołaj istnieje  Wink
Napiszemy sobie do niego list, co by o nas pamiętał przy podziale łupów  Big Grin
Honesta res est laeta paupertas.
#2
  ;D  http://www.youtube.com/watch?v=AbQWXFjMvpQ   ;D
Ja juz swoj list wyslalem . Ciekawe czy dojdzie na czas ??Nie moge sie doczekac Gwiazdki .
jakos  nic mi do glowy nie przychodzi..........moze innym razem :-)
#3
Trochę to wcześnie żeby pisać listy... ale co tam Smile
Kochany Święty Mikołaju.
Ty w tym roku nic ludziom nie dawaj.Ty im pozabieraj Smile
Smutki, choroby, nieszczęścia, biedę, głód, wojny, nienawiść...
Pozabieraj to wszystko w cholerę, i wrzuć do kosmicznej czarnej dziury!
#4

na tę chwilę Św. Mikołaju poprosze o dwie udane transakcje przed świętami Big Grin takie jak wiesz... ta ostatnia  Wink
a wtedy.... będę mogła zaplanować fajne zakupy (sprzętowe ofc  Smile).

I jak moge prosić jeszcze o coś to błagam w tym roku żadnych żelazek, opiekaczy, robotów kuchennych ani nic z agd bo nie zdzierżę!
If a relationship has to be a secret, you shouldn't be in it.
#5
Mikolaju..

generalnie to ja w Ciebie nie wierze..od kiedy zamiast superowego matchboxa, o ktorym pisalam w liscie, sprawiles, ze dostalam glupia lalke! Bo co?? Bo ze dziewczyna?? A co to, 7-latki to nie moga sie autkami bawic??? No i podwazyles swoja wiarygodnosc, ba! swoje istnienie.

Wink

Zatem.. zrehabilituj sie i zrob cos!

A mianowicie: ja poprosze krasnoludki, ufoludki, czort wie co - nieistotne.
Grunt, zeby te one zrobily, ze:
- remont w kuchni sam sie zrobi, lacznie z zamontowaniem na powrot mebelkoff
- drzwi od garazu we firmie sie nieco rozszerza, tak, bym nie przycierala wiecznie blotnika
- sprawily, zeby moja Mama wreszcie sobie nic nie bedzie 'zwichniewac' (to moja osobista odmiana slowa 'zwichnac'Tongue ); ma w tej chwili kolejny gips; doprowadza ostatnio do tego, ze poprzez te gipsy cierpi zdecydowanie moje zycie towarzyskie; 'zwichniewa' sobie te konczyny ze szczegolnym umilowaniem wieczorow sobotnich Smile
- zalatwily mi wreszcie urlop (pierwszy porzadny od 2 lat), inaczej sfiksuje ostatecznie, a to byloby chyba jednak ze szkoda dla tzw. szerokiego ogolu
- a jak juz jestesmy przy temacie.. ze 20 kilo by mogly zabrac ze soba - oddam bez wojny Big Grin

Aaa i jeszcze sobie zycze nieco spokoju wiecej - tu na forum i w Polsce, bo mnie juz zaczyna mierzic niekiedy czytanie.. wole proze literacka, slowo daje Wink
Politycznie tez nieco spokoju poprosze, bez tych 'przegralismy wybory, ale my wam pokazemy', znaczy tzw. klody pod nogi (patrz dzisiejsze otwarcie nowych kadencji w Sejmie i Senacie)

Zobaczymy, czy sobie poradzisz, Mikolaju - wtedy to Cie moze nzawe Swietym

Wink

pozdrawiam
Kat
Panowac nad soba, to najwyzsza władza - Seneka
#6
Mikolaju:-))
Tez w Ciebie nie wierze, na wlasne oczy (w wieku 5 lat) widzialam, ze ta Twoja broda byla na gumce  :-[ a to cos miekkie na brzuchu to byla poduszka :-[

Ale podobno (tak gadali rodzice) to byl Twoj pomocnik, bo z terminami to nie nadazasz :Smile
To ja poprosze, zebysmy 12 miesiecy w roku mieli lato.
#7
(06-11-2007, 15:51)__Jules__ link napisał(a): To ja poprosze, zebysmy 12 miesiecy w roku mieli lato.

Przeciez juz mamy Smile
#8
Mikołaju - poproszę o spokój, bardzo bardzo Cię proszę. W całym tego słowa pojęciu Smile


Pozdrawiam.
"Chcesz rozśmieszyć Pana Boga?
- zaplanuj sobie życie.."
#9
A ja poprosze o osprzet dla kota - bo kota wybiore sobie sama. Wink

I jeszcze zeby internet zaczal mi szwankowac. Tak przez dwie godziny dziennie niech bedzie Tongue
I niech szlag trafi wszystkie glupie baby i nadetych dupkow, o! to taki swiateczny akcent Big Grin
Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów - wszystkich głupich mężczyzn
#10
... wierszem anonimowym, znalezionym w sieci:

Boga tylko jednego,
w jednej tylko postaci,
niech wszyscy będą biedni,
albo wszyscy bogaci.

Na czołgach... gąsienice
takie zwykłe, zielone
i serca, nie umysły
czasem nieco szalone!

Uczyń to nam za życia
Kochany Mikołaju,
gdyż sami nie umiemy
uchylić bram do raju...
Panie, udziel mi cichej wytrwałości fal...
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości