Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokój TheVoiceOfPolfan
#1
Pokój założony w celu prezentowania muzyki (sic!) innej od tej, która zazwyczaj jest prezentowana w radiach mających swe pokoje na Polfanie. Sam opis pokoju to podkreśla. Chociaż niektórzy userzy usilnie dopytują się, co oznacza słowo 'eksperymentalna'.
Na samym początku prezenter muzyki wystartował ostro nadając swe audycje muzyczne codziennie, potem jednak przystopował, a jeszcze potem to zapuszcza swe audycje raz na tydzień. O ustalonej godzinie: o 20:00. Ta pora nadawania nie jest najszczęśliwiej wybrana, ale już nie zostanie zmieniona. Dlaczego wyhamował z audycjami? Otóż przekonał się co do jednego: słuchacz nie zawsze lubi ten rodzaj muzyki, który lubi prezenter. To odwieczne prawo radia. Słuchamy tego, co sami lubimy. Kolejna sprawa to rozczarowanie radiem. Zainwestował w dość profesjonalny mikrofon, słuchawki, oprogramowanie DJ, serwer, opłaty. I co? Ano to, że nadawanie muzyki w sumie nudne jest, bo to strumień informacji płynący w jednym kierunku: prezenter -> słuchacz. Przeciwnego kierunku brak. Na razie, bo w sumie na pełne radio się jeszcze nie zdecydował. Jest za wcześnie. Eksperymentuje, szuka swej drogi. Potencjał jest. Może kiedyś zostanie uwolniony. 

A teraz kwestia repertuaru. Proszę słuchaczy o sugestie, jaki rodzaj muzyki chcieliby usłyszeć, wypowiedzcie się na ten temat.
Oraz uwagi na temat audycji, które już były. Jakieś sugestie na przyszłość?
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#2
Moje poprzednie "mądrości" nie zostały skomentowane, może zostały przeczytane i tyle. Działalność radia wygaszona. Zwyczajnie nie chce mi się czegokolwiek przygotować. Materiał jest, chęci brak.

Odnalazłem stronę o muzyce (Ultimate Classic Rock  https://ultimateclassicrock.com/), którą kiedyś znalazłem (zapomniałem, skąd ją mam), polubiłem na FB i od tej pory w strumieniu zaczęły się pojawiać strony pokrewne, np. Best Classic Bands (https://bestclassicbands.com/), Rolling Stone (pismo muzyczne  https://www.rollingstone.com/), Guitar Player Magazine (https://www.guitarplayer.com/), Rock And Roll Globe (https://rockandrollglobe.com/), Uncut Magazine (https://www.uncut.co.uk/), Jam Base (https://www.jambase.com/), Classic Rock History (https://www.classicrockhistory.com/), Thomann International (https://www.thomann.de/pl/index.html). Pewnie jeszcze jakieś się pojawią.
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości