Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harmonogram nadawania, czyli podsumowanie maratonu radiowego
#5
Opadł już kurz po pierwszej pełnej emocji edycji kapitalnego pomysłu, jakim była możliwość zaprezentowania prowadzących audycje z różnych ekip.
Więc i ja postaram się o małe podsumowanie.

1. Ogromne podziękowania dla właścicieli Polfanu za inicjatywę, szczególne dla Cztereym.

2. Bajerku mało kiedy myśleliśmy jednakowo, natomiast tu w kilku kwestiach się zgadzamy.
a. ZAIKS ale nie "świeża" dopiero co zrobiona opłata, 75%-90% ostatnich dwunastu miesięcy. Dlaczego nie 100%?? bo biorę poprawkę jaka to jest suma dla przeciętnego zjadacza chleba w Polsce, mamy kilka stacji, które dopiero zaczęło, właściciele nie wiedzieli, czy pomysł wypali. Poza tym wiele stacji gra na tak zwanej "obniżonej jakości" dla "swoich", wchodząc na główny pokój łamali tym samym prawo. Każdy kto opłaca ZAIKS dostaje sygnaturę i odpowiedni dokument drogą mailową więc łatwo jest to udowodnić.
b. Kwestia nieuprzejmości komentarzy, kryptoreklamy i nieuczciwej konkurencji w czasie audycji poszczególnych dni. Brakowało regulaminu, pełnego, określającego ramy. Spostrzeżenia i uwagi razem z dokumentacją na ten temat złożyłem w odpowiednie ręce. Do tej pory na głównym pokoju prym wiodło jedno radio, supportu ochoczo udzielało mu kilku Op-ów ( mam dzieki pewnej osobie dowody w postaci screen-ów ) jak żywo uczestniczą w życiu owego radio. Czy jest to moralne??? Czy Op powinien być stronniczy?? Uśmiecham się bo odpowiedź jest tylko jedna. A kryptoreklama audycji prezentera ( w rozmowie na all ) na tyldzie przez panią kwaśnyowoc z panią 77 ( zalogowaną również na owym radio ) dowodzi zarówno kryptoreklamie jak i stronniczości OP.
3. Myślę, że tak zwanej debacie publicznej powinny podlegać zasady a nie, które radio ma grać i tu kolejny raz zgodzę się z Bajerem jednostajność dla Polfanu jest nudna i mało atrakcyjna. Nieprawdą jest problem ze zmianą stacji grającej (kopiuj/wklej) trzy sekundy.
4. Natomiast ekonomia rządzi się swoimi prawami i tu uśmiecham się jeszcze szerzej.....patronite dla Polfanu jako licencja na granie na głównym pokoju?? Why not!!
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Harmonogram nadawania, czyli podsumowanie maratonu radiowego - przez Misza - 08-06-2021, 11:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości