Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harmonogram nadawania, czyli podsumowanie maratonu radiowego
#4
Witajcie.Pozwolę sobie i ja na kilka zdań w tym Temacie.

Jestem właścicielem małego radyjka ,które gra już 11 lat.Zaliczam się we własnej opinii do grona prezenterów ,które Czteryem określił jako luzaków. I tak tez prowadzę swoje radio.Luzackie i wesołe audycje u Nas przeważają.Nie każdemu się to podoba ,ale jest rzeczą normalna,że każdy słuchacz ma swoje oczekiwania i będzie komentował to na ogóle.Choć i tu tez moim zdaniem powinno to się odbywać w sposób kulturalny.
Nie kładziemy nacisku na ilość słuchaczy.Nie prowadzimy kampanii na ich zwiększenie.Stąd też i mój niesmak na agresywne reklamy jakiegokolwiek radia.
Od niedawna jesteśmy na Polfanie, choć na Interii mieliśmy swój pokój radiowy założony przez Czaterię specjalnie dla nas. Jednak tam swoje radia mieli tez Administratorzy .Lub byli prezenterami na radyjkach co skutkowało całkowitym brakiem obiektywizmu i walką o słuchacza.Niekoniecznie uczciwą.Bardzo spodobał mi się pomysł maratonu i wzięliśmy w tym udział.
Popieram pomysł kontynuacji i chętnie się przyłączymy .
Nie zgadzam się jednak z wypowiedzią prawolewaka o dłuższym ,stałym nadawaniu jednego radyjka,gdyż z doświadczenia wiem,że tylko różnorodność ściąga słuchających ,którzy szybko się znudzą jednym radyjkiem i pójdą posłuchać innych.
Dobrym pomysłem w/g mnie jest kryterium legalności nadawania(ZAIKS).Prowadzenie radia to tez i koszty związane z legalnym graniem i w tej materii wszystkie radia powinny mieć równe prawa ale i obowiązki.
Czy sondaże popularności radyjek? Jestem sceptykiem .Doskonale wszyscy wiemy,ze zawsze jest sposób na wszelakie kombinacje w tej materii.Myślę,iz najlepszym sondażem jest ilość słuchaczy i ich opinie o audycjach..

Oczywiście wszystko to są tylko moje przemyślenia a każdy ma prawo do własnych..Myślę jednak,iż pomysł takiego grania jest bardzo fajny i popieram projekt jego kontynuacji.
  


Wiadomości w tym wątku
RE: Harmonogram nadawania, czyli podsumowanie maratonu radiowego - przez Bajerantos - 07-06-2021, 19:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości