Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harmonogram grania nadawców radyj w pokoju #polfan
#11
Wink 
Linków może i nie ma, ale i tak jest za...  Cool

Miałem zamiar zamieścić wszystkie dane o nadawcach, ale edytor posta jest tu dość ubogi i np. tabel zamieścić się nie da. Załączników także nie (trzeba pogrzebać w ustawieniach).
Zamieściłem tylko te dane, które były ważne dla nadawców, bo to post skierowany właśnie do nich.
Dane dostawałem bezpośrednio od nadawców, ale jak czegoś nie otrzymałem, to nie szukałem u wujka Gugla, tylko szukałem pośród pokojów radiowych Polfanu. Trochę to trwało, ale dało się. Zresztą, adres strony każdego nadawcy jest zawsze zamieszczony w temacie pokoju #polfan (oprócz radia Guardian, które strony internetowej nie ma).
Co do SŁABEJ ORGANIZACJI: pomysł, by cyklicznie zmieniać grające w pokoju, był mój. Nikt inny mi w tym nie pomaga (i nie przeszkadza). Spośród administracji, rzecz jasna. Jedynym wsparciem były sugestie zete i reniap. Za co im dziękuję. W ten sposób powstał króciutki regulamin "zabawy", bo jest to właśnie zabawa. Regulamin nie jest idealny. 

1. Radio LagoonFm -----------> https://www.lagoonfm.eu/  pokój #Radio_LagoonFm

2. Radio_FortyPlus ----------> https://radio40plus.pl/  pokój #Radio_FortyPlus

3. Radio Tuptuś ----------> http://pce-hanau.de/Radio/  pokój #Radio_Tuptus

4. Radio MUSICMANIA ----------> http://radiomusicmania.pl/index.html  pokój #MUSICMANIA

5. Radio Guardian ----------> http://radioguardian.panelradiowy.pl/radio  pokój #Guardian

6. Radio Sekret ----------> https://radiosekret.com/  pokój #Sekret

7. Radio scorpion_music ----------> https://scorpionmusic.pl/  pokój #Scorpion_Music

8. Radio Muzyka Dwóch Serc ----------> https://radiomuzykadwochserc.co.uk/  pokój #Muzyka_Dwoch_Serc

9. Radio W Nienagannym Stylu ----------> http://nienaganne.pl/  pokój #Nienaganne

10. Radio Paris ----------> https://radioparis.pl/  pokój #RADIO_PARIS

11. Radio Bursztynek ----------> http://www.radiobursztynek.pl/  pokój #Bursztynek

12. Radio Crazy Hits ----------> http://www.radiocrazy-hits.pl/  pokój #crazy-hits

13. Radio Romansowe Radyjko ---------- http://www.radio-romans.pl/  pokój #Romansowe_Radyjko

14. Radio Solo ----------> https://www.radiosolo1.pl/  pokój #radio_soloo1

15. Radio Hiacynt ----------> https://www.radiohiacynt.pl/  pokój #RadioHiacynt

16. Radio Radio Akcja ----------> http://radio-akcja.pl/  pokój #Radio-Akcja

17. Radio Friko ----------> http://radiofriko.pl/  pokój #Radio_Friko

18. Radio Bahary ----------> http://www.radiobahary.com/  pokój #baharki
"Wróci zaraz po obiedzie. Wtedy będzie pan musiał wyjść i czekać na niego, dopóki nie wyjdzie na kolację. Major Major nie przyjmuje nikogo, kiedy jest u siebie"
#12
Potwierdzam znajomość i akceptuję regulamin.
Radio Nienaganne w Stylu.
#13
Akceptuję regulamin .Bozena ,radio Sekret.
#14
Akceptuję regulamin stas radiobusrztynek
#15

Akceptuję regulamin, Radio MUSICMANIA, właściciel IZABELLA.
#16
akeptuje regulamin Angelina45 radio scorpionmusic
#17
(05-23-2021, 12:10 PM)MajorMajorMajorMajor napisał(a): Linków może i nie ma, ale i tak jest za...  Cool

Miałem zamiar zamieścić wszystkie dane o nadawcach, ale edytor posta jest tu dość ubogi i np. tabel zamieścić się nie da. Załączników także nie (trzeba pogrzebać w ustawieniach).
Zamieściłem tylko te dane, które były ważne dla nadawców, bo to post skierowany właśnie do nich.
Dane dostawałem bezpośrednio od nadawców, ale jak czegoś nie otrzymałem, to nie szukałem u wujka Gugla, tylko szukałem pośród pokojów radiowych Polfanu. Trochę to trwało, ale dało się. Zresztą, adres strony każdego nadawcy jest zawsze zamieszczony w temacie pokoju #polfan (oprócz radia Guardian, które strony internetowej nie ma).
Co do SŁABEJ ORGANIZACJI: pomysł, by cyklicznie zmieniać grające w pokoju, był mój. Nikt inny mi w tym nie pomaga (i nie przeszkadza). Spośród administracji, rzecz jasna. Jedynym wsparciem były sugestie zete i reniap. Za co im dziękuję. W ten sposób powstał króciutki regulamin "zabawy", bo jest to właśnie zabawa. Regulamin nie jest idealny. 

W takim razie brawo dla zete oraz reniap.  Cool

Dla Ciebie czteryem za świetny pomysł i jego realizowanie [bądź próbę, bo wsparcie ze strony *opów widzę zerowe - żeby nie powiedzieć momentami ujemne]. Nie, nie wrzucam tutaj wszystkich operatorów do jednego worka - kto bywa w pokoju ten wie jak wygląda sytuacja.
Nie dziwie Ci się czteryem, bo ostatnio walczysz z *operatorami [a powinniście być jednomyślni jako EKIPA], którzy są coraz częściej przeciw Tobie...ale nie poddawaj się, bądź dzielny a zaprowadzisz porządek... Big Grin W końcu inteligentny człowiek z Ciebie, więc na pewno sam widzisz jak sytuacja od pewnego czasu wygląda i należałoby coś z tym zrobić.

Współczuję za to nadającym radiom tego, że muszą grać w tak nie miłej atmosferze jaką fundują im *opy na pokoju Polfan [przykre jest to, że admini organizują zabawę a później *opy uprzykrzają każdemu (prawieWink...) radio granie tam...], ale równocześnie podziwiam, że robią swoje i nie poddają się presji, którą na nich próbują wywrzeć... Brawo!
Natomiast Administracji nie rozumiem, że tolerują łamanie [a przez niektórych naginanie] regulaminu czatu, który sam ustalali oraz Netykiety. Zero konsekwencji.

Zrobił się delikatny /offtop, więc..
Pozdrawiam i znikam z wątku, wszak dalsza dyskusja nie będzie miała miejsca. Smile 

PS: czteryem, dziękuję za linki oraz nazwy pokoi, doceniam Twój poświęcony czas.



* nie wszystkie, ofc.
Człowieka trzeba poznać trzy razy: raz na osobności, drugi w towarzystwie a trzeci po alkoholu.
www.radioflirt.pl
#18
Akceptuję regulamin anonimowa_M, Radio Friko (Administrator radia)
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości