Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Książki historyczne, które warto polecić
#1
Guido Knopp
¨SS przestroga historii¨
[Obrazek: d758c871fdf2da79206c82ae4165e377.jpg]
Cytat:To rzetelny opis działalności SS. Możemy się zapoznać z historią tej organizacji, jej strukturą i przykładami nieludzkich zbrodni. Są tu także mini-biografie przywódców SS: Heinricha Himmlera i Reinharda Heydricha. W książce znaleźć można, niekiedy dramatyczne, relacje naocznych świadków wydarzeń - zarówno ofiar, jak i katów.
Książkę czytałem i gorąco polecam.
Honesta res est laeta paupertas.
#2

Polecam książkę "Wielka wojna z Zakonem Krzyżackim w latach 1409-1411" autorstwa Stefana M. Kuczyńskiego.

Naprawdę warto, tym bardziej że jest tak napisana że wciąga  Tongue
[i][color=green]...Walczyć mogę tylko o coś, co miłuję, miłuję tylko to, co szanuję, a szanuję jedynie to, co rozumiem...[/i]
#3
Ja moge polecic wszystkie ksiązki Wiktora Suworowa.
Szczególnie Akwarium oraz Lodołamacz.
#4
jesli mialbym cos polecic z zakresu s-f, to Brian Aldiss, "Non stop".
#5


    Cholerka, ze wczesniej na to nie wpadlem  ???


    -  POBÓG-MALINOWSKI Władysław
            Najnowsza historia polityczna Polski 1939-1945, t. I-II

                                  ;D





Optymista to pesymista bez doswiadczenia.
#6
Polećcie jeszcze jakąś książkę, żeby mieć co czytać w zimie.
#7
Oj niestety ja akurat takich książek nie czytam więc również nie za bardzo mogę je polecić. Za to wiem, iż książka jak zostać milionerem jest na pewno warta tego aby ją przeczytać. Jakiś czas temu właśnie ja ją skończyłem i teraz mam całkiem inne spojrzenie na wiele kwestii.
#8
Uwielbiam czytać książki z takiego gatunku.
#9
Niestety ja raczej takich książek nie czytam więc również ciężko jest mi cokolwiek w tym zakresie powiedzieć. Za to jestem zdania, że w głównej mierze Jacek Walkiewicz książki mi się na ten moment bardzo podobają i zachęcam oczywiście każdego do przeczytania ich.
  


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości