Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odp: UWAGA!!! WAŻNE !!!
#3
Cytat:Tyle na początek. Musiałem się wyżalić, bo mam sentyment, poznałem wielu wartościowych ludzi, spędziłem kawał czasu. Generalnie to wszystko miało wpływ na moje życie.

Yes - przestań się użalać .

Polchat nie ma być tylko niszowym chatem tylko profesjonalnym chatem. Na to potrzeba pieniędzy . I nikogo nie błagamy o pieniądze.  Wprowadziliśmy konta VIP które dają brak reklam. Wiele osób narzekało że jest ich za dużo wiec to jest sposób na ich pozbycie się. Konta VIP miały dawać wile więcej. Ale wszystko po kolei , puki co z braku finansowania , do opłat jest wiele innych rzeczy jak biuro w którym jeszcze 2 miesiące temu było 4 praktykantów + stażyści (wynajęte mieszkanie). Telefon, internet . Na moją wypłatę i tak byście nie zebrali. A moja praca na rzecz Polchatu jest pół charytatywna. A z mojego punktu widzenia, to nawet dokładam do tego interesu.

Nawet wisimy The Doctorowi kasę której nie ma skąd wziąć.

Yes2mike dalej nie możesz przeżyć tego że nie chce współpracować z człowiekiem którego nie stać na słowo przepraszam ?  I wypisujesz tutaj rzeczy o których nie masz pojęcia.  Wróżysz nic więcej. Od 2 lat nie masz żadnego wpływu na ten projekt. Tylko i wyłącznie z własnej winy. Jakby ci zależało na tym projekcie, przyszedł byś i zapytał jak możesz pomóc. A co robisz ? Siejesz zamęt wyłuszczając swoje prywatne żale.

Udowadniasz na każdym kroku, że podjąłem słuszna decyzje usuwając ciebie i twoją prywate z tego projektu.

Nie mam nic więcej do dodania w tym wątku. Nie interesują mnie kolejne (bo to nie pierwszy raz) twoje żale .
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: UWAGA!!! WAŻNE !!! - przez yes2mike - 06-11-2009, 15:28
Odp: UWAGA!!! WAŻNE !!! - przez pillock - 06-11-2009, 16:57
Odp: UWAGA!!! WAŻNE !!! - przez DEVVIL - 06-11-2009, 17:18
Odp: UWAGA!!! WAŻNE !!! - przez vectra - 07-11-2009, 00:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości