Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_
#31
(29-07-2008, 10:40)SAI link napisał(a): [quote author=Marcin link=topic=375.msg12180#msg12180 date=1217279894]
Droga Kasiu, słyszę całkiem dobrze więc te wykrzykniki są zbędne.
[14:21:45] _SQN_: techni gwarantuje Ci ze sie spotkamy
[14:21:48] _SQN_: a to nie bedzie mila rozmowa   
[14:22:02] _SQN_: a moich kolegow tez chcesz poznac?
[14:22:05] _SQN_: nie ma problemu.   

[19:21:53] ~sqn: Why idz poliz dupke operatorowi : P
[19:31:47] ~sqn: Mars osiedlowy kapusiu
[19:38:51] ~sqn: nie klnij!
[19:39:17] ~sqn: no i ok
[14:27:17] _SQN_: Sławek wiktoria

faktycznie, cała masa moich przekleństw Tongue

Nie będę się bronił, bo nie czuję się winny.Teraz możemy zrobić EOT.


Obrazanie swoja droga, ale za grozenie ban jak najbardziej sluszny

nawiazujac do tego:
[14:22:02] _SQN_: a moich kolegow tez chcesz poznac?

Szkoda ze sam nie potrafisz zalatwiac swoich spraw i jedyne co ci pozostalo to nawolywanie swoich kolegow. Ehh... W dzisiejszym swiecie juz nikt nie liczy wylacznie na siebie, :/ tylko "Twardziele" sie ostali tacy co to by w 10 sie rzucili na jednego...  Brudasy ktorzy nie maja honoru(Punk is Dead) przede wszystkim maja taka ideologie(10 na 1)

SQN sam w sobie nie jestes zly, tylko przestan sie popisywac przed gajowym i marsem pokazujac co to nie ty a moze beda z ciebie jeszcze ludzie.

pozdrawiam i zycze milego dnia
[/quote]

Po pierwsze: Jeżeli ktoś wypowiada się w takim temacie niby "znając mnie"?To prosiłbym aby to robił ze swojego stałego nicka, nie chce mi się odpisywać na posty ludzi którzy nie maja odwagi napisać czegoś z prawdziwego nicka.
Po drugie: Miło byłoby gdybyś poznał całą część loga, a nie to co jest na forum, ja Ci jej nie dam bo:
po 1) nie znam Cie.
po 2) nie mam zamiaru Cie poznawać.
techni obraził moich kolegów, mojego ojca.Więc ocenę mojego zachowania zachowaj dla siebie.
Po Trzecie: Nie jestem brudasem, żadnym punkiem, nie mam długich włosów, nie chodzę w glanach.

Nie pamiętam kiedy się czułem tak jak teraz, nie chciałem tego ale zwątpiłem bez wątpienia. Zakładam kaptur, ścieram najki o asfalt, minęło trochę lat a ja nadal dorastam. Zapomniałem już co czułem wczoraj, jeszcze będzie tak nie raz zanim mnie śmierć zawoła.
  


Wiadomości w tym wątku
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez gajowy - 25-07-2008, 13:29
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez gajowy - 25-07-2008, 14:16
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez Marcin - 29-07-2008, 13:36
Odp: Odnosnie: ban gajowy, BrotherFromMars, _SQN_ - przez lullaby - 30-07-2008, 03:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości