Polfan.pl - forum dyskusyjne
Zlot 22 wrzesnia - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Zlot 22 wrzesnia (/showthread.php?tid=32)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Odp: Zlot 22 wrzesnia - Kathi - 12-09-2007

hmm..

no wiec tak, moi Drodzy.. Houston, mamy problem..
Problemem jest Furkot, otoz.. rezerwacja jest, ale tylko na dwa stoly a ca 6-8 osob kazdy, ale na werandzie. W srodku, tudziez rezerwacja wiecej niz 2 stolow musialaby byc powiazana z gwarancja, ze skonsumujemy za min 250 zeta!! No, normalnie sie wkurzylam.. a rozmawialam podobno ze wspolwlascicielem, eech.. Te 2 stoly to dostalam w koncu za friko tylko dlatego, ze dyskutowalam z facetem przez 20 minut, powolujac sie na to, ze czesto tam bywamy.

I w zwiazku z tym,mili Panstwo.. albo sie zgadamy, ze pare osob przyjdzie w miare punktualnie i zajmie stoliki w srodku, lub tez na zewnatrz. Niestety, nie wiemy, jaka bedzie pogoda, ale koniec wrzesnia to jest, no i sami widzicie, co sie teraz dzieje, a ta weranda jest nieogrzewana..

Jest rzecz jasna jeszcze jedno wyjscie: inna knajpa.. ale nie bardzo wiem, gdzie, a naprawde nie mam czasu, zeby sie tym zajac..

I co Wy na to?

Pozdrawiam
Kat

P.S. divi.. ja sie z qbkiem umawiam juz od chyba 2-3 lat na lunch - nie, zebym Cie chciala wystraszyc... Wink


Odp: Zlot 22 wrzesnia - qbk - 12-09-2007

(12-09-2007, 19:51)Kathi link napisał(a): P.S. divi.. ja sie z qbkiem umawiam juz od chyba 2-3 lat na lunch - nie, zebym Cie chciala wystraszyc... ;)

Maksymalnie 1,5 roku ... a wiesz co... zjadłbym sushi :)))


Odp: Zlot 22 wrzesnia - atka_ - 12-09-2007

[i][color=maroon]Wyszło jak wyszło.....
Wypijcie za moje zdrowie <bart>



Odp: Zlot 22 wrzesnia - CzerwonaSukienka - 13-09-2007

och jutro nie wspieram Furkotu:-)

a tak powaznie, to zawsze zostaje nam Zachcianek, tam zawsze nas przyjmaSmile i nie marudzic, ze jest 1 kibelek! przynajmniej bedzie gdzie usiasc i zatanczyc.

Nie ma miejsc idealnych.


Odp: Zlot 22 wrzesnia - niechuda40tka - 13-09-2007

Do tej pory nie zabierałam głosu ,ponieważ dalej nie wiem czy będę z wami ,choc na myśl ,że nie serce mi się kraje ,ale cóż.. taka karmaSmile
Jeśli chodzi o knajpę to  mam taki znajomy lokal ,ale na Ursynowie.Dojazd jest świetny bo przy stacji metra ,powrót do Centrum też dobry ,bo metro kursuje do 3 rano.Knajpa jest duża i mozna tam wszystko ,do tego jest niedroga np piwo kosztuje 6 zł.Jesli ogół się zdecyduje dajcie cynk i będziemy załatwiaćSmile
      pozdrowka


Odp: Zlot 22 wrzesnia - _Leia_ - 13-09-2007


To ja tak nieśmiało się zapytam - czy w piątek 21go września się widzimy w Migawce (przynajmniej niektórzy) - czy też pozostaje nam wyłącznie sobota?

W kwestii lokalu na sobotę - nie wypowiadam się. Miejsce jest mi w sumie bez różnicy - ważne jest towarzystwo  ;D

Pozdrawiam,

A.


Odp: Zlot 22 wrzesnia - po_madka - 13-09-2007

Leiuś, z tego co mie wiadomo, to kupa naroda przybywa własnie wew piątek Smile
Nawet nie wiem czy nie więcej niż w sobote...bo tu jeszcze trza liczyć Wielkich Nieobecnych Skacowanych Po Miganiach w Migawce ;D


Odp: Zlot 22 wrzesnia - CzerwonaSukienka - 13-09-2007


Leia, Migawka jest zarezerwowana na piatek, 21 wrzesnia od godziny 19.00.
Mamy dla siebie cala gore:-)  Z tego co widze po "liscie obecnosci" moze sie okazac, ze opanujemy takze "dol" tego lokalu:-)
W sumie wcale bym sie tym nie zdziwila. Ostatnio jak zamawialam tam miejsce na 20 osob pojawilo sie 40! Teraz mowilam ok 40 a .... ile przyjdzie, zobaczymy


Odp: Zlot 22 wrzesnia - zak - 13-09-2007

(13-09-2007, 10:47)_Leia_ link napisał(a): To ja tak nieśmiało się zapytam - czy w piątek 21go września się widzimy w Migawce (przynajmniej niektórzy) - czy też pozostaje nam wyłącznie sobota?

W kwestii lokalu na sobotę - nie wypowiadam się. Miejsce jest mi w sumie bez różnicy - ważne jest towarzystwo  ;D

Pozdrawiam,

A.
Aniu Słońce , mam nadzieje , że jak ustalaliśmy wcześniej , jedziemy razem ?Smile


Odp: Zlot 22 wrzesnia - tene - 13-09-2007

(13-09-2007, 16:21)po_madka link napisał(a): (...)
kupa naroda przybywa własnie wew piątek Smile
(...)

Madzia... a Ty w piątek będziesz?  8)