Polfan.pl - forum dyskusyjne
Zlot 22 wrzesnia - Wersja do druku

+- Polfan.pl - forum dyskusyjne (https://forum.polfan.pl)
+-- Dział: Pokoje Polfanu (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Dział: Pokoje erotyczne (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=41)
+---- Dział: Erotyczny (https://forum.polfan.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+---- Wątek: Zlot 22 wrzesnia (/showthread.php?tid=32)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Odp: Zlot 22 wrzesnia - monika_ - 24-09-2007

To teraz trochę ja ;D
Żałuję,że nie mogłam być na piątkowej imprezie Sad
Za to na sobotniej bawiłam się wyśmienicie,czego dowodem był niedzielny ból głowy i nie tylko.
Poznałam masę przesympatycznych ludzi,no i spotkałam ponownie tych,których znałam z poprzedniego zlotu.
Dziękuję wszystkim za super zabawę,wesolutkiej,Czarnej,Kudłaci no i tenci szczególnie,niechudzi i Blękitce,że były,divi za przygarnięcie mnie na chwil kilka,a Muschelowi za super wygibasy na parkiecie.
Całej reszty ludzi,z którymi się świetnie bawiłam nie wymieniam tylko dlatego,że zabrakłoby mi czasu,ale też wam bardzo dziękuje za świetnie spędzony czas Tongue
I to by bylo na tyle ;D



Odp: Zlot 22 wrzesnia - po_madka - 24-09-2007

dobrze...komu by tu podziekować? Tongue mamie, tacie i pijackim genomSmile))
Ale poważniej, naprawdę byłoooo baaardzoooo, baaardzooooo Smile Migawka i parkiet na piętrze imposingSmile
no i ta ilość ludzi- Ka`tka zeznała, ze z jej listy obecności wynikało cós pod pindziesiąt narodu ;D No  nie byle jakiego narodu ;D
No to teraz....cóż..przyjdzie mi sztolice częściej nawiedzaćTongueP
Ciekawe czy mury zdzierzą 8)
dziękowawszy zatem za milaśne towarzystwo i dzisiejszy kociokwik Wink


Odp: Zlot 22 wrzesnia - tene - 24-09-2007

tak tak, milo bylo, bardzo i w ogóle i w szczególe... pyszna zabawa  8)
Do zobaczenia jak najszybciej  ;D :Smile 8)



Odp: Zlot 22 wrzesnia - f - 24-09-2007

ekhm, zdjecia, wiecej zdjec.

;P

+ troche mi sie stan ciala i ducha polepszyl w piatek,
mam nadzieje, ze to ze wzgledu na to, ze wypiliscie za moje zdrowie. ;)
(prosze nie zaprzeczac, POTWIERDZIC.)


Odp: Zlot 22 wrzesnia - user - 24-09-2007

wlasnie, egheeem... poprosze zdjecia. Smile


Odp: Zlot 22 wrzesnia - _divinity_ - 24-09-2007

dysponuje fotami od qbka i fajnegogoscia z piatku
poprosze o @ na prv, roześlę
d.

p.s. do theo,kath,tanki,veci,koci,zuzy,madka, kobiecej, lei i niegi juz poszly, wiec nie zasmiecac mi privu  Tongue



Odp: Zlot 22 wrzesnia - Kathi - 24-09-2007

Kochani,

kolejny raz udalo nam sie byc na zlocie - tym razem 2-dniowym, ktory z pewnoscia bedziemy dlugo i mam nadzieje, ze cieplo wspominac Smile

Dzieki, ze chcialo Wam sie przyjsc, lub przyjechac z roznych roznistych i niekiedy dalekich stron.

Ciesze sie szczegolnie, ze zawitalo sporo osob nowych, jak rowniez w sobote spora ekipa z pokoju 30-lat, a takze pare osob z pokoju sado maso club.

Moze nie wszyscy wiedza o moim zwyczaju: zawsze, po powrocie ze zlotu do domu, siadam i wypisuje nickami osoby, ktore byly na nim. Tym razem wydatnie mi pomogly Alicja, zuzanka i lady_in_red, ktore zgodzily sie zamieszkac na 2 dni w moich 4 scianach.
Otoz naliczylysmy co nastepuje:
1. Migawka, piatek, 21.9.: 46 osob
2. Zachcianek, sobota, 22.9.: 59 osob!

Co do zdjec.. mam wszystkie linki od Qbka, a takze fotki od fajnego_goscia (dzieki divi).
Jesli ktos nie zyczy sobie rozsylania swoich zdjec, bardzo prosze o wiadomosc na moj @.
Jesli ktos nie zyczy sobie umieszczenia zdjec na polfanie, bo to bym widziala najchetniej - prosze rowniez o informacje. Byle szybko Wink

Pozdrawiam i do zobaczenia na Katarzynkach Smile
Kat


Odp: Zlot 22 wrzesnia - Dzika - 24-09-2007

(24-09-2007, 18:56)_divinity_ link napisał(a): p.s. do theo,kath,tanki,veci,koci,zuzy,madka, kobiecej, lei i niegi juz poszly, wiec nie zasmiecac mi privu  Tongue

do mnie nie poszły Smile


Pozdrawiam.


Odp: Zlot 22 wrzesnia - _divinity_ - 24-09-2007

(24-09-2007, 21:57)Dzika link napisał(a): [quote author=_divinity_ link=topic=37.msg1814#msg1814 date=1190649385]
p.s. do theo,kath,tanki,veci,koci,zuzy,madka, kobiecej, lei i niegi juz poszly, wiec nie zasmiecac mi privu  Tongue

do mnie nie poszły Smile


Pozdrawiam.
[/quote]

kurna. poszly. zapomnialam Cie tu ująć <zeby> <plasiam>
tyle ze na ten %^*$#)(@ adres.
taaaa
dobra wysylam na drugi.


update:
drugi tez Ci nie działa
dawaj jakiś inny  :-\


Odp: Zlot 22 wrzesnia - po_madka - 25-09-2007

Divi, Pysiaku!
do mnie poszły??? no cós podobnego, jakoweś chyba na przezroczystej błonie ;D Mam kilka od Fajnego i to tyla- proszeeee słać reesztęęęęę  Big Grin